Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (54/93) > >>

kuniu:
a ja się akurat o RO dowiedziałem w mojej okolicy:D ale to chyba rzeczywiście wyjątek...

Stysiek:
u mnie nikt nie wie o RO, ET, TCE, AA, Warrock i Unreal za To każdy wie co To CS, CSS, CZero, Tibia Ragnarok  sądzą że najlepszym i najbardziej realne jest CSS bo inne gry ssą bo w CSS jest AK74 który wygląda jak Ak47 jest też Magnum Które tak na prawde jest L96a1 :P Headshoty z biodra snajperką bez crosshairu, uważają że w gry bez "Krzyżyka" nie da się grać i psują klimat

kuniu:
zawsze można sobie osławioną kropkę na monitorze chlapnąć:D

Trójgraniec:
kropka dobra jest - na hardcorowych serwerach w coda5

BIA Radzio:
ODp.Janson X :słuchaj czołgi sa lepiej i to o wiele lepiej zrobione(niz w Fh,wiem bo sam w tego moda grywam) kiedy maja moda pancernego,bo jesli juz mamy porównywac moda do podstawki to wiesz.Widze ze (jak sam pisałes) grasz od niedawna wiedz moze serwerów jeszcze wszystkich nie obcykałes.A sa na nich takie cuda jak ,amunicja do kaema w orginalnej ilosci(ograniczenie  smugowych pocisków i drobna poprawka toru lotu ) i oczywiscie wspomiany mod pancerny,usówajacy ,pewne bugi w pojazdach oraz np.z palacym silnikiem nie pojedziesz .
 W modzie Dh pojazdy i kaemy maja juz te poprawki ,wiedz zacznij sprawdzac rózne serwery i patrz tez na ich nazwe ,bo czasami pod ich tytułami kryja sie dodane mody.pozdrawiam

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version