Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (57/93) > >>

Wawer:
Jeszcze parę miesięcy temu były serwery na których grano świetne customowe mapy. Niestety społeczność graczy R.O. kurczy sie a co za tym idzie serwery z mniej popularnymi mapami sa po prostu likwidowane.

wisnia:
Wawer Twój post jest dogłębnie smutny, ale niestety prawdziwy. RO powoli umiera, coraz trudniej ją kupić, więc coraz mniej nowych graczy pojawia się w grze. Zapewne niedługo zniknie w ogóle ze sklepowych półek, potem przestaną ją sprzedawać w sieci itd .... W demografii nazywają to przyrostem ujemnym, tj więcej graczy odchodzi niż przybywa nowych. Ta gra to niemal część mego życia i mam nadzieję, że proces ten będzie trwał bardzo wolno ...:(

Herr_Batke:
Dlatego trzeba pielęgnować takie inicjatywy jak FB i cieszyć się z każdego nowego gracza RO. I jak wisnia mam nadzieję, że umieranie RO będzie jak najdłuższe. Poza RO (z modami), Silent Hunterem 3 i może jeszcze Rome Total War to gry PC-towe raczej dla mnie nie istnieją... :)

Szer. Brayan:
ja kupiłem grę miesiąc temu i sprzedawano tylko edycje kolekcjonerska, więc zgadzam sie z wami RO umiera, ale może to wina sklepu nie wiadomo, żeby tak był :D :).

Herr_Batke:

--- Quote ---Szer. Brayan :
ja kupiłem grę miesiąc temu i sprzedawano tylko edycje kolekcjonerska (...)
--- End quote ---

Nawet i tę edycję już trudno spotkać. Podczas przedświątecznych zakupów, w M1 w Czeladzi, przeorałem wszystkie półki z grami w Media Markt i nie uświadczyłem nawet wspomnienia po RO. O Empiku nawet nie wspomnę :(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version