Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (60/93) > >>

totek:
Witam :)

Cieszę się że ktoś mi odpowiedział :)

Szkoda ze nie ma moda CoD'a do RO

Najbardziej  podobało mi się w Call of Duty możliwość skakania - nie raz taki skok uratował mi życie szkoda że w Ro tego nie ma :(

A może jest taki mod bo znajomy mówił żebym dobrze poszukał bo on gdzieś widział takiego moda :)

Pozdrawiam :)

ShariK PL:
ŻALLLLLLLLLL

Sojuz_PL:
totku drogi, musiales cos przeoczyc. W ro jest mozliwosc skakania.  I nawet czesto potrafi to uratowac zycie :dozingoff  Widac obaj lubimy realizm :O_o

Daazzz:
jesli uwazasz ze realistyczne jest gdy koles skacze przez pol mapy to kup sobie CS:S i skacz jak adam malysz.
Noobem byles jestes i bedziesz i to twoje motto:)

kazmirzk:
Wezcie tego pana z forum bo nie wytrzymam.. on odzwierciedla idealnie moj wizerunek fana cod'a.. czyli zaslinionego idioty, bezmózgie yeti, ktore skakanie jak debil i wystrzeliwanie całych magazynków 1 seria bez odrzutu i to jeszcze w powietrzu uwaza za szczyt realizmu.. od siebie bym ci tylko napisał wyp#@$%$@@!! stad, przestan grac w RO, bo to nie jest gra dla ciebie, nam dzieci cod'a i cs'a naprawde na serwerach nie potrzeba..

i widze ze moj poprzedni post byl chyba napisany jezykiem, ktorego twoj prosty, bezmozgi leb nie zrozumial.. wiec wyjasnie ci to prosciej..--->  NIE MA TAKIEGO MODA I KUR%@ NIE BEDZIE..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version