Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (7/93) > >>

Macias1973:
Ach nie potrzebne słowa, krytyka itd. Panowie to zabawa i forum ma być miejscem gdzie mamy sie spotykać w miłej atmosferze dzieląc sie całą widza, wrażeniami z gry.
Apeluje.... :D, co do pisowni popieram....wysilmy sie  nad poprawnością a to tylko nam na dobre wyjdzie. jeszcze podziękujecie Adminowi. Bo następnym razem sponsorzy na konkurs ufundują słoniki pisowni.....
Ja chyba mógłbym być żołnierzem politycznym :D  - szkoda ze w grze nie ma takiej funkcji, ulotki, propaganda przez głośniki...ach punkty za pozyskanie zbłąkanej duszy.

Mati:
Dokładnie... Nierozumiem po co te teksty... A co do ortografii, to myślę, że każdy kto będzie popełniał nagminnie błędy ortograficzne powinien dostać ostrzeżenie. Przecież są takie programy jak Word, które sprawdzają pisownie, tak samo można w google, ale nie! Nie chce się... bo po co...

Tin:
a ja myślałem rze jest demokracja i karzdy morze popełniać tyle błenduw ortograficznych ile chce ;) (joke oczywiście)

a co do nawyków: zdaje się że kampienie jest tutaj często wskazane...eh chwilę potrwa zanim się przestawie

Macias1973:
Demokracja - ludowładztwo. Jedno z zapisów ustroju: przestrzeganie elementarnych praw czlowieka: wolność gloszenia swoich poglądów, ale bez błędów ortograficznych.
Pożartowalismy...w każdym z nas jest odrobina kampera. Na głoda był Danio a co jest na kampera?

Tin:
KETOPRON !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version