Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (61/93) > >>

oridzinal:
Witam czytam sobie to forum już od jakiegoś czasu i dziś postanowiłem dorzucić coś od siebie.
RO to najlepszy FPP w jaki grałem, ale co wy do tego CoD'a macie szczególnie ty kazmirzk, nie radziłeś sobie w CoD'a, czy w ogóle nie grałeś, jeśli nie radziłeś sobie to rozumiem, ale jeśli nie grałeś to jaki z ciebie specjalista od CoD'a

Pozdrawiam

Odi^PrOfAnUm:
grałem we wszystkie  cody na multi i wiele z tego co piszą kazmirzki i dazzy to prawda. Cod to taka tępa napierdalanka ( 4 i 5 ), dużo skakania jakiś zabawek( granatniki, celowniki laserowe, tłumiki)  i dodatkowych "dziwnych opcji" jak "męczenniki, ostatni bastion, pewne celowanie z biodra itd). Można się wyżyc, ale po miesiącu gry miałem coda po prostu dosyc. Fajną sprawą są serwery hardcore, jeden dobry strzał i cię nie ma -coś na kształt ro.

cichy.:
hahahahhaha. totek mistrz,  kazikowi żyłka chyba pękła, cod to tylko bezduszna strzelanka, ro to bezduszna strzelanka z "realizmem" w postaci paru smaczków, poczekamy na of2, może on pokaże nowy prąd realizmu w fps-ach :)

Wawer:

--- Quote ---oridzinal :
RO to najlepszy FPP w jaki grałem, ale co wy do tego CoD'a macie szczególnie ty kazmirzk, nie radziłeś sobie w CoD'a, czy w ogóle nie grałeś, jeśli nie radziłeś sobie to rozumiem, ale jeśli nie grałeś to jaki z ciebie specjalista od CoD'a

--- End quote ---


Kazik w Cody nie gra... a w RO trafia komara ze 100 metrów w lewe jajo...
Ostatnio nie trafił więc się lekko burzy ;-)


--- Quote ---totek :
Witam :)
Cieszę się że ktoś mi odpowiedział :)
Szkoda ze nie ma moda CoD'a do RO
Najbardziej  podobało mi się w Call of Duty możliwość skakania - nie raz taki skok uratował mi życie szkoda że w Ro tego nie ma :(
A może jest taki mod bo znajomy mówił żebym dobrze poszukał bo on gdzieś widział takiego moda :)

--- End quote ---


R.O to gra realistyczna, tutaj podskok w lewo, pad i jednoczesny strzał to marzenie...
Kilka dni dostawania w papę nauczy każdego, że gra nie musi ograniczać się do kiwania się na boki i fartownych headów...

ShariK PL:
Jedynym plusem w CoD-ach jest to, że można poćwiczyć refleks, strzelając z przymierzenia szybciej poruszających się przeciwników, co w RO się przydaje

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version