Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (66/93) > >>

.:*BiA*:.Solty:
Ludzie ten koleś się z wami droczy a wam ciśnienie skacze :P.  Gralem w CoD UO na muli okolo roku i byłem święcie przekonany, że jest to najbardziej realistyczny FPS świata :P ( jak to niewiedza ogranicza człowieka) Potem kupiłem CS (Boże a mi kumpel mówił ze to 4x lepsze od CoD jest ) dobra ale CS (chociaż beznadziejny) dal mi jedno. STEAM i tam była reklama Red Orchestra Ostfront 41-45. Chciałbym, żebyście podchodzili do biednych robaczków CoDa jak do dzieci :) Oni nie wiedzą co to RO i trzeba powolutku wytłumaczyć. A tak na podsumowanie Kał of Druty to od czasu RO najgorszy badziew w jaki można grać. Tylko w RO mogłoby być więcej serwów z Armoured Beast ten mod to cudo!!

PS: Niestety idzie nowy patch i czas zacząć się bać bo może się z tego zrobić niezły bajzel :/

Trójgraniec:
Czy tam u Was w BiA nikt nie potrafi przelewac mysli na papier w sposób jasny i z zachowaniem zasad interpunkcji?! Sorry za OT ale po kolejnym potoku słow przerywanych kropkami cos we mnie pękło

Hiacenty:
graniec nie sap tylko graj w Ro...:O_o

Odi^PrOfAnUm:
Może i cod jest głupi, tępy i bezsensowny ale jedno trzeba mu przyznać - fajnie wejść sobie na 30 min na serwerek i poskakać jak małpa, poćwiczyć refleks ( przycelować w sekundę, strzelić, podskoczyć, albo biec dalej i tak cały czas ), pokampić i to by było na tyle...
Wiadomo, że Ro jest lepszym fps'em ale jednak w Codzie fajniej się gra krótkie partyjki w postaci 20-30 min. Natomiast granie w tą grę po kilka, naście godzin w tygodniu jest dla mnie czymś dziwnym i śmiesznym. W Coda można pociupąć jak we wszystko, durny jest po durny ale się przyjemnie strzela. Zresztą, zawsze to jakaś odskocznia od Ro, które po pewnym czasie ( jak wszystko ) się nudzi.
Zresztą fps'y są debilne, prawdziwe gry to serie pg i tw.

Biały Orzeł:
De gustibulus non disputantum est

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version