Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (67/93) > >>

kazmirzk:
szczerze to wolalbym Odi juz w simsy pograć niz wlaczyc cod'a.

a co do odskoczni dla RO.. Sprobuj zagrac w moda do battlefield'a 2- project reality 0.85..

&playnext_from=PL&feature=PlayList&p=286B8603794631F9&playnext=1&index=7


&feature=related


jak widać VOIP to podstawa, tu sie gra druzynowo.. cały team jest podzielony na druzyny max 6 osobowe, kazda ma dowodce, ktory kontroluje gre i wydaje rozkazy.. za gre pojedynczo, bez teamu i nie sluchanie rozkazow na niektorych serwerach dostac mozna bana na 24 h.. tak wiec w tej grze gdziekolwiek sie nie wejdzie naprawde mozna zobaczyc teamplay jakiego w innych grach sie nie zobaczy. Trybow gry tez jest pare, co naprawde urozmaica gre.. a ilosc roznych stron konfliktow jest tez imponujaca.. samych oddziałow islamskich sa 3 - regularna armia koalicji panst arabskich, powstancy arabscy i talibowie.. oprocz tego sa jeszcze powstancy z gruzji, czeczeni, oddzialy rosyjskie, chinskie, usa, z wielkiej brytanii..
Mapy sa wielkie, jest duzo rodzajow pojazdow- czolgi, dżipy, hummery, samoloty odrzutowe, helikoptery transportowe i ppache itp, lodzie desantowe, motory, samochody pułapki z ladunkami wybuchowymi na tylnych siedzeniach, czolgi, APC, i wiele wiele innych)

Mapy sa ogromne, ale sa tez mniejsze (specjalnie na mecze klanowe).. Ogolnie gra sie na serwerach po 64 osoby (jest duza ilosc serwerow praktycznie pelnych 24h, wiec nie zabraknie przeciwnikow, chodz na poczatku gdy sie nie wie gdzie isc ciezko ich spotkac :D i zwykle to oni spotkaja ciebie :) )

jesli kogos interesuje grafika- to na maxymalnych detalach jest naprawde swietna (ja gram na srednich, gdyz na wysokich mi tnie)


no i najważniejsze- REALIZM POLA WALKI WIEKSZY NIŻ W RO !! ;)

tu tez nie ma celowniczkow, 1 trafienie oznacza albo smierc natychmiastowa albo wykrwawienie sie na smierc z czasem (mozna temu zapobiedz dzieki bandazom usiskowym, ale tylko regularne armie je maja)

Zeby zagrac w moda trzeba miec podstawke (na allegro kosztuje kolo 25 zł)

http://www.allegro.pl/item566226782_battlefield_2_deluxe_edition_sklep_bialystok.html

patcha do battlefielda w wersji 1.41 - 536 MB

http://www.download.net.pl/14923/Battlefield-2-Full-Patch/

plik główny moda- Project Reality v0.85 Core - 1.8 GB

http://www.moddb.com/mods/project-reality/downloads/project-reality-v08-core1

plik z mapami- Project Reality v0.85 Levels - 1.4 GB
http://www.moddb.com/mods/project-reality/downloads/project-reality-v085-levels


jeśli ktoś się skusi na tego moda zapraszamy na TS'a Fsq (chyba każdy juz ma ten adres).. Od nas juz kilka osob wciagnelo sie w PR 0.85.. zawsze lepiej sie gra ze znajomymi wiec z checia przyjmiemy was z otwartymi rękami..

BIA Radzio:
Wiesz u mnie w ekipie,to tylko ja nie mam tego moda.Wiedz wiem o czym piszesz.Gra jest bardzo realistyczna i ma wiele grywalnych smaczków,takich jak chocby budowanie baz!Ale ja raczej lubie grac w gry o tematyce II wojennej, a najlepiej sie czuje w czasach starozytnych(mod pod RTW, Europa Barbarorum to jest to co uwielbiam,realistyczne bitwy z niezła grafika,trudna kamapania,wolna bo trzeba podbite prowincje np.zromanizowac,wiedz rush na mapie jest niewskazany, dodatkowo masa nowych budowli ,co zmienia rozgrywke,orginalne jezyki na polu bitwy:łacina,greka,masa jezyków celtyckich i afrykanskich no i mnoga ilosc jednostek z historycznym uzbrojeniem z tamtego okresu i najwazniejsze kazdy zakatek starozytnego swiata ma własne, konkretne jednostki wystepujace na danym terenie!!To zmienia RTW w 1000%).Chciałbym jeszcze kilka słow ,napisac odnosnie nowego patcha do Ro(moim zdaniem,zabije juz i tak umierajace teamowe granie,teraz to beda akcje typu rambo bo kazdy sobie bedzie chciał punktów nawalic..wyjdzie dziecinada).Szkoda ze nie poprawili samej stabilnosci gry(a bugów jest troche),poprawki broni tez by sie przydały,ppsha 41 itp.Szkoda ze twórcy Ro, zaczynaja dziwnie myslec:O_o.
edit:Modle sie o to, aby do głowy nie wpadł im pomysł ,jakiegos nowego patcha pt."Celownik":no

coval^^:
celownika raczej nie dodadzą ale ja spodziewam się dodania roli medyka w RO 2 o ile wyjdzie ... dlaczego? początkowo w modzie miało nie być czołgów, granatów dymnych, medyków...jak widzisz dodali czołgi i smoki... dalej sam pomyśl :P :wink

Janco_coduo:
Witam!
Zastanawiam się czemu tak ostro atakujecie CoD. Jest to klasyka gier fps i prawie każdy się na tym wychował. Jak każda gra posiada ona swoich zwolenników i przeciwników niemniej jednak zdecydowanie wiedzie prym na scenie fps-ow. Jesli ktoś lubi  klimaty II wojny to zdecydowanie polecam CoD: United Offensive. Gram w klanie, który specjalizuje się w trybie Base Assault/Atak na bazę i rozegrałem już ponad 700h i wcale gra mi się nie nudzi. W trybie tym każda z drużyn ma na mapie 3 swoje bunkry. Tryb ten polega na tym aby zniszczyć bunkry przeciwnika jednocześnie broniąc swoich. Tryb ten zdominowany jest przez czołgi i to one stanowią podstawę tutaj i decydują o losach potyczek. Do dyspozycji mamy m.in Shermana, Panzer IV, t-34, SU-152 czy Elefanta.
Pod tym linkiem możecie zobaczyć jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=LDmDC1VKaL8

BIA Radzio:
Stary,grałes w Ro???bo widze ze chyba nieee....Jesli twierdzisz ze Cod ma klimat II wojny to ja jestem św. Turecki.Ty nazywasz to czołgami!!!!!sorry bitwami pancernymi!!!!Ja pier... z kad tys wyskoczył z lampy dzina:blush mnie smiesza takie wpisy na dzien dobry, widze ze skakanie w całym wyposazeniu z drugiego pietra, bez uszczerpku na zdrowiu(nawet palca nie skrecajac u stopy)to norma klimatu II wojny(hahaha), czy smieszne podskoki ja do ciebie strzelaja to tez klimat II wojny,lub ładownie karabinu na rygiel w dwie sekundy.Wiesz ja mogłem grac w takie gry kilka lat temu(z przymruzeniem oka).Ale widze ze fani serii cod, to zatwardziali w sobie realisci pola bitwy..ja pierd... ide sie pochalastac!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version