Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (68/93) > >>

Janco_coduo:

--- Quote ---BIA Radzio :
...ja pierd... ide sie pochalastac!!

--- End quote ---
Jak chcesz się chlastać to śmiało:D

--- Quote ---BIA Radzio :
Stary,grałes w Ro???bo widze ze chyba nieee

--- End quote ---
W Red Orchestre rozegrane mam 35h co widać w moim profilu Xfire więc na przyszłość proponuje sprawdzić co się pisze...
RO jest fajną grą i od czasu do czasu sobie pogrywam dla oskoczni od UO. Mam sporo znajomych którzy grają w RO i w odróżnieniu od Ciebie potrafią się zachować i nie obrażać innych.
Pozdrawiam

BIA Radzio:
35h łaaaał .Sorry ale tak działaja na mnie fani coda:con.W jakim stopniu cie obraziłem<>???Prawda czasem boli.Musisz sie z tym pogodzic.Ale powiedz mi jedno ,JAK MOZNA GRAC W CODA ,POTEM  WIDZAC  RO , TWIERDZIC ZE TO TYLKO ODSKOCZNIA!!!Wiem ze o gustach sie nie debatuje,ale na niektóre trzeba reagowac ,bo to jak samoobrona w polityce,niby wszystko cacy a zle sie to konczy.Moim zdaniem komercyjny COd ze swym, realizmem "bitewno-grywalnym":D  nie siega do piet RO i nie musze pisac dlaczego!
EDIT:35h to kropla w klozecie,nawet połowy map nie poznałes,pewnie nie masz pojecia o modzie DH,albo cos tam słyszałes.A wiesz ze nie musze za niego płacic stówy,aby pograc na zachodnim froncie,majac do dyspozycji nawet skoki spadochronowe:wink.

ShariK PL:
Eno wyluzujcie trochę. Każdy lubi coś innego. Ja czasami gram w CoD2 na multi, najczęściej w gronie znajomych na LAN-ie. Zgadzam się że RO jest realistyczniejsze od CoD/a, ale gra miała lepszą reklamę i gra w niej więcej ludzi, a producent dostaje kasę i szybko robi następną cześć. A tu pach, w RO wydali sporą sumę i mniej przyłożyli się na reklamie i nawet nei wiadomo kiedy będzie RO2. Pozdr.

Odi^PrOfAnUm:
Lol, ja proponuje odstawić Ro na jakiś czas i nabrać do tej gry trochę dystansu... Grałem w Ro ( chyba potwierdzicie:P ) i grałem w Cod'a. Mogę tylko powiedzieć, że to są skrajnie różne gry. Ro w jako taki sposób obrazuje zmagania bitewne, ale mimo wszystko moim zdaniem ma zdecydowanie więcej bugów, niedoróbek, błędów w animacji itd w porównaniu do Cod ( bieganie z lufą przycelowaną do czoła, z bronią przy nodze i strzelaniu, exploity, no recoil z ppsh, strzelanie z biodra na o.5km to normalność, wstawanie i kucanie w 1 sekundę itd) Nie jest to gra idealna i tyle, fajna ale bez przesady. COd to taka głupawa sieka na statystyki, wszystkie tryby rozgrywki są śmieszne bieganie za bombą, kampienie w death metchu, team death metch to totalna rozwałka, zdobywanie jakiegoś punktu jedynie jako tako urealnia rozgrywkę. Motyw podziału na teamy i walki o jakieś punkty przejęcia jest w Ro zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, przynajmniej realniejszym...
Niemniej jednak fajnie jest sobie pociupać w niezła graficznie gierkę mając świadomość, że jest debilna. Przecież chodzi tu o przyjemność jaką daje rozgrywka. W roli odstresowywacza spełnia się znakomicie.
Ro zgoda, jest fajne, ale ta gra umiera i tyle. Nie zanosi się na jakąś kontynuację, chodź chodziły słuchy o Ro 2. Codów będzie jeszcze wiele i nie mal jestem pewien, że każdy będzie tak samo głupi.Ale kurde, fajnie się z tych broni napierd.... Mam 2 i 4, popykałem w 5 i muszę stwierdzić, że nowa część głupotą przebija wszystko co do tej pory widziałem w Codach... Ale to tylko moje zdanie.Z Ro i z Codami jest trochę jak z muzyką, osobiście słucham sobie Behemotha czy Vital Remains, ale to nie oznacza, że nie mogę słuchać innych zespołów: Katatonii, Anathemy, Mogwai, Moonspella, Auidoslave, Airbourne czy A Perfect Circle, RATM [WSZYSTKIE ZAJEBISTE]. Trochę dystansu. Po prostu różna muzyka na różny nastrój. Od przybytku głowa nie boli.
Fajnie by było, gdyby w tym temacie wypowiadali się goście co grali zarówno w RO jak i Cod, nie kierujący się stereotypami i filmikami z youtuba a własnym doświadczeniem

oridzinal:
BIA Radzio zachowujesz się jak bURAK, jak już skończysz 18 lat i poczujesz potrzebę większego realizmu to pograj w ASG lub PaintBall, a po pierwszej kulce w dupę poczujesz ten realizm natychmiast

A tu mamy przykład bełkotu bURAKA:

--- Quote ---BIA Radzio :
Wiesz u mnie w ekipie,to tylko ja nie mam tego moda.Wiedz wiem o czym piszesz...

--- End quote ---


Styl Twoich wypowiedzi świadczy o niskim poziomie intelektualnym. Ja gram w RO i CoD i nie mam pretensji, że jednym podoba się to, a inny tamto. Natomiast za Twoje opinie o fanach CoD należy ci się po gębie. I lepiej żebyśmy sie nie spotkali w realu.

PS. Może lepiej pograj Magicznych Wojowników

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version