Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (69/93) > >>

BIA Radzio:
Zaraz ,zaraz nikogo nie wyzywam od buraków!!! wyraziłem swoja opinie tyle.Jest takie religijne powiedzenie,"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" ktore tyczy sie ciebie ziomus w 100%.To co teraz napisałes, jest czysta hipokryzja.Co do mojego wieku i umiejetnosci w realnym boju:wink to nie bedz taki pewnien.Moja data urodzenia to 1981.r 1 sierpnia, 5 lat na matach ju-jitsu i akido(praktycznie od dzieciaka szkole sie w róznych rzeczach ,takze w RO:wink)  dodatkowo odsłuzone mam trzy latka w zw"strzeleckim strzelec",(pózniej  w tej wojskowej organizacji)instruktor combat.Jestem człowiekiem ktory, stara sie prowadzic zdrowy tryb zycia, i choc mam 28 lat, co mnie cieszy, nie wygladam na ten wiek.Zyje na osiedlu gdzie trzeba umiec sie bic niestety(nie jestem za rozwiazaniem siłowym ,ale jesli trzeba umiem sie bronic skutecznie, posiadam umiejetnosci walki biała bronia:nozem,tonfą,Jo i bokenem).Dlatego takie pogruszki,bo niby obraziłem gre pt"Cod" i jej fanów sa dlamnie dziecinada,i jakims nieporozumieniem.Wysyłam ci na prywacie dane gdzie mieszkam,z dokładnoscia do moich drzwi.
EDIT:Mój poziom intelektualny,jest raczej w normie ,dlatego ze nie gram w odmózdzajace projekty typu Cod,Quake(oczywiscie grałem we wszystkie Cody), wole gry majace senswone rozwiazania i trudniejszy poziom rozgrywki.Nie wyzywam ludzi, nie strasze na forum.A ciebie chłopcze zjadłbym nadczczo.

Dziki_Koziol:
Nie ma to jak dobra internetowa napinka. :D

BartBear_[PL]:
@oridzinal
Jesteś tu nowy więc proszę się zapoznać z Regulaminem Forum, ostre riposty są dozwolone ale obrażanie innych już nie (więcej dyplomacji) gasimy pyskówki w zarodku. Niestosowanie się do Regulaminu w najlepszym wariancie grozi zablokowaniem tematu i usuwaniem postów, potem lecą warny i bany a po co to. Przeczytajcie zawsze co piszecie zanim klikniecie "odpowiedz" przecież to aż tyle czasu nie zajmuje.

@BIA Radzio
Muszę przyznać, że trochę prowokujesz jednak swoich "adwersarzy", również zawsze czytaj co piszesz przed akceptacją. Mam prośbę do Ciebie abyś nie odbijał teraz "piłeczki na stronę przeciwną"

BIA Radzio:
Ok ,wszystko git,reszte załatwie w prywatnych wiadomosciach.Ale to staszenie ze dostane jest :O_o..ok Sorry za prowokowanie:wink.Jest mi wstyd poczesci,ale zdania co do Coda nie zmieniam.Wybaczcie!!

oridzinal:
OK. Reszta na PW

Sorki Panowie i Panie ;) za pyskówkę

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version