Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (71/93) > >>

Rozumny(PL):
Jak tam wasze odczucia odnośnie ostatniego updatu? Czyżby twórcy zaczęli dbać o swoich graczy, powiem szczerze, że o &#8222;osiągnięciach&#8221;, które można teraz zdobyć myślałem od dość dawna, dlatego m.in. ostatnio częściej grałem w Battlefielda 2. No i nowa mapa jest nawet fajna. Czyżby można było liczyć na jakieś nowe bronie, albo pojazdy?

Nek0l:
Nowe bronie pojazdy ? Szczerzę wątpię! Nie rzuca się przecież kół ratunkowym rozbitkom którzy już nie mają szans na przeżycie lub już nie żyją. Niestety update wszedł o jakieś pół roku za późno. Pozostaje modlić się o utopijne RO 2. Co do samego update to mapa nadaje się tylko na serwery 60 slotowe z pingiem poniżej 100 bo inaczej strzelanie na odległości staje się koszmarnie trudne ( ping + odległość = bardzo duża poprawka), nie mniej bardzo klimatyczna :)

benziemia:
Na mie gra zrobila fajne wrazenie choc gram w nia 1 dzien
podbaja mi sie walki piechoty
Gra jest bardzo realistyczna co jest duzym plusem
lecz minusem wedlug mnie jest to ze RO trzeba kupic lecz jesli bylaby darmowa to az roilo by sie od cziterow
tak jak np. w counter-strike non steam:)
JA bym RO porownal troche do moh:aa lecz RO jest bardziej realistycza i wogole jest the best:)

IgraSov:

--- Quote ---benziemia :
(...) lecz minusem wedlug mnie jest to ze RO trzeba kupic (...)
--- End quote ---

Wszystkie gry trzeba kupić, chyba że są to dema albo jakieś mini produkcje.
Poza tym opłaca się kupić, jest naprawde tania.


--- Quote ---benziemia :
(...) lecz jesli bylaby darmowa to az roilo by sie od cziterow
tak jak np. w counter-strike non steam (...)
--- End quote ---

CS'a również trzeba kupić, gdyż wersja non-steam jest wersją piracką gry co jest nielegalne.

ShariK PL:
Czy ktoś jeszcze żyje na tym forum ? :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version