Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243545 times)

Panek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #360 on: 28 July 2009, 17:25:16 »
Zakupiłem RO i muszę przyznać że gra się naprawde fajnie. Szukałem czegoś "innego" i chyba właśnie to znalazłem :) Mam takie jakie serwery polecacie ? I może jakieś rady na początek.

Plazma

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #361 on: 28 July 2009, 17:45:51 »
Quote
Panek :
I może jakieś rady na początek.


Nie daj sie zabić.

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #362 on: 28 July 2009, 23:22:45 »
Co to za dziwna rada?! 'nie daj się zabić' - raczej oddaj krew i życie - WALCZ! Siedzenie w kącie i zaliczanie fragów rodem z CS to nie ta bajka :)
Pod klawiszem 'O' masz mapę i misje bądź cele do wykonania. Wykonuj rozkazy wspieraj graczy a o punktach zapomnij.

Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #363 on: 28 July 2009, 23:32:05 »
Patrz gdzie i po co biegną inni gracze.Współpracuj.A jak Cię kiedyś zobaczę drącego pyska "nooby" na lewo i prawo to złoję dupsko ;)

Panek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #364 on: 29 July 2009, 11:45:24 »
Fajnie, tylko szkoda że tak mało ludzi na serwerach.

Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #365 on: 29 July 2009, 21:04:08 »
No niestety klanowcy siedzą na swoich a reszta rozbita po świecie...:( Wraz z końcem wakacji ruszy(mam nadzieję) po przerwie Fall Barbarossa 2.Zajrzyj jak będziesz miał czas.Gra się fajowo :D

mateo1992pl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #366 on: 25 September 2009, 11:53:06 »
Właśnie kupiłem RO i muszę powiedzieć że takiego klimatu nie widziałem jeszcze w żadnej sieciowej grze. RO po prostu wymiata.
Gdy włączyłem Koingsplatz aż mnie zrzuciło z nóg:wink wszędzie pełno żołnierzy,czołgi,wybuchy no i ten brak celownika:). Tego właśnie szukałem. Nie liczy się ilość fragów tylko współpraca.
Pozdrawiam

Apos

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #367 on: 25 September 2009, 14:38:38 »
hehe, kolejny nawrócony. Witamy na froncie :)

cichy.

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #368 on: 25 September 2009, 17:13:15 »
liczy się bardziej zgrany team na serwie bo rzadko spotkasz współpracę na publikach :) także dołącz do jakiegoś klanu czy zgromadzenia, poszukaj na steam polskich drużyn i wtedy zobaczysz co to znaczy współpraca :)

totek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #369 on: 01 October 2009, 15:27:40 »
Quote

Tego właśnie szukałem. Nie liczy się ilość fragów tylko współpraca.


Od siebie dodam że w fazie b-testów jest dodatek do RO o  tajemniczym kodzie MW2  w którym można już skakać

Podaję linka http://tvgry.pl/?ID=633

coval^^

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #370 on: 01 October 2009, 15:48:08 »
Quote
totek :
Quote

Tego właśnie szukałem. Nie liczy się ilość fragów tylko współpraca.


Od siebie dodam że w fazie b-testów jest dodatek do RO o  tajemniczym kodzie MW2  w którym można już skakać

Podaję linka http://tvgry.pl/?ID=633



no to żeś doj**ał pi*dzie uszy ...

Yab_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #371 on: 01 October 2009, 19:08:04 »
Quote
totek :
Quote

Tego właśnie szukałem. Nie liczy się ilość fragów tylko współpraca.


Od siebie dodam że w fazie b-testów jest dodatek do RO o  tajemniczym kodzie MW2  w którym można już skakać

Podaję linka http://tvgry.pl/?ID=633


Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #372 on: 01 October 2009, 21:07:19 »
@totek - Co to są "SZCZELANKI" :D Jakieś szczeliny Anki czy co? :P

Rikopl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #373 on: 03 October 2009, 15:43:08 »
@totek jednym słowem puściły mi zwieracze szkoda że nie ma three facepalm bo i bym ja doszedł ;)

ale na temat: wrażenia to to żemi ta gra poszła :D brak ceelownika owszem trudno celować i dobrze przy odrobinie szczęścia przeżyjesz salwe z MP40 z bliska (tak udało mi się wyszłem tak samo jak bruce lee po spotkaniu z chuckiem norrisem lol) nawet fun mapsy są fajne ale mam 1 minus nie potrafię odróźnić swojego czołgiste od wrogiego przez co zrobiłem 1 tk i prawie 2 ale obydwa niechcący :O

dwoma słowami: gra za$#%(sta :)

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #374 on: 04 October 2009, 19:24:10 »
Na moim pudełku od gry jest +18 (to dobrze, bo ma się maturę za sobą) potem wyszło chyba z +16 (to też dobrze - bo zawsze słownik jest w komputerze). A najpiękniejsze jest to, że zawsze jest opcja EDIT :)