Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (9/93) > >>

dzidu:
To powiedz poco autorzy gry dali snajperke do gry jak jest dla kamperów??  cytat "to się chowają w krzaku odległym o 500m" to jest właśnie rola snajpera...Snajper niemoże biegać po polu wali i nawalać gdzie popadnie!!!
cytat "no a na kampera jest Tygrys ;D " na kampera jest ban :D

pastor44:
Grając w RO zauwazyle pewne zmiany zachodzące we mnie samym otóż grając  w tą grę ani razu nie
spojrzałem na moje statsy w celu zobaczenia miejsca w scoresach
Dla mnie kazde sfragowanie wroga w RO jest tak jakby pomocą i niezadko uratowaniem zycia
 walczącym u mego  boku kolegów. Raz siedzialem jako commander w PIV ostrzeliwując za mostu
Bolszewików i mialem pewną swiadomosc że walczę za kamratów by wspólnie osiągnac cel
I kazdy jeden trup czerwonoarmisty to uratowany mój chociaz jeden przyjaciel...
(grałem wtedy akurat Niemiaszkami bez podtekstów)

Goral:

--- Quote from: Cytat z gry: ---
Niemcy:
Trudność: Średnia
ScharfschĂźtze to specjalista w dziedzinie celnego strzelania i maskowania. Do roku 1944 działali poza plutonem - jako samotne wilki. Ich zadaniem była identyfikacja i likwidacja ważnego nieprzyjacielskiego personelu. ScharfschĂźtze jest skuteczny na duże odległości, ale w walce bezpośredniej nie ma zbyt wielu możliwości obrony. Jeśli zostanie dostrzeżony, powinien się po cichu wymknąć, by uniknąć bezpośredniej konfrontacji.
Wyposażenie: Kar98K z lunetą, P38, granaty
* Z karabinu z lunetą ScharfschĂźtze strzela jak nikt inny.
[_]
Ruscy:
Trudność: Średnia
Snajper działał wraz ze swoim oddziałem. Będąc ekspertem strzeleckim i mistrzem kamuflażu, stanowi on wsparcie dla reszty oddziału. Jego głównymi celami są nieprzyjacielscy snajperzy, oficerowie i obsługa karabinów maszynowych. Ma również wskazywać cele dla artylerii za pomocą pocisków smugowych. Wreszcie powinien łączyć swą siłę ognia z jednostką, w ostateczności uczestniczyć w walce bezpośredniej, "używając granatów, noża i kolby karabinu", i nie zostawiać towarzyszy bez wsparcia.
Wyposażenie: SWT40 z lunetą, TT33, granaty
Snajper strzela z karabinu z lunetą celniej niż reszta żołnierzy.

--- End quote ---

Ktoś jeszcze ma chęć zmieniać rolę snajpera w szarżującego strzelca?

AC| AdRain:
czyli widze żę mgoe odzywać się tak samo jak dzidu :) bo żadnej reakcji nie ma... mi tam pasuje..

pastor polecam serwer NG coś tam coś tam dalej :D na serweerze w ogóle nie ma score board... nie ma okienka w prawym górny rogu ekranu kto kogo zabił :D jest to super motyw a dlaczego? :D bo czasami ostrzeliwywując się z dalszych odległości... nie ma sie pewności czy strzlelamy w trupa czy w zywego i łojimy w niego dalej asz sie stoczy :D jak na wojnie bnigdy sie nie ma pewności czy wróg jjest napewno martwy

Jac00s:
sory ze tu pisze, ale zrobcie cos z tym forum, jest strasznie rozmyte na boki


pozdro i bez napinki

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version