Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (81/93) > >>

SmokHaosu:
W ramach noworocznych przemyśleń, choć długo w RO nie gram dopadło mnie takie spostrzeżenie, iż jest to fajna gra.
Ro niesie ze sobą duże możliwości nie tylko jako strzelana do zbierania fragów, czy jak to się tam nazywa.  Przede wszystkim gra ta pozwala bardzo fajnie odtworzyć klimat frontu wschodniego. O ile młócący w to ludzie nie są kopnięci w baniak na punkcie posiadania lepszej giwery, jeżdżenia za wszelką cenę czołgiem ( które to w grze moim zdaniem są odwzorowane raczej ubogo). Zasadnicze pytanie brzmi; czy znaleźli by się jeszcze jacyś ludzie chcący grać w to dla, jakby to powiedzieć najprościej, poczucia klimatu. Powiem szczerze dość mam map z ganianiem na bagnety w czapkach św. mikołaja, idiotów, którzy zrobili sobie przerwę od GTA czy CSa. Nie wiem czy klan jakiś, czy coś innego. Fajnie byłoby jakby znalazła się jeszcze jakaś kupka ludzi czasem grających, których równie dobrze bawi beznadziejna śmierć z mosiakiem w garści ( oczywiście na wieczną chwałę matuszki), co pięcio minutowe czekanie z lunetą, aż coś się wychyli zza krzaka.

Graf:
@SmokHaosu
Tak naprawdę fajne granie zaczyna się w grze klanowej 8vs8 kiedy masz zadanie do wykonania i od jego realizacji może zależeć powodzenie całej drużyny. Daje to dużą dawkę adrenaliny. Więc jeśli chcesz poczuć prawdziwą przyjemność z tej gry i masz jako takiego skilla proponuję Ci wejść w kontakt z jakimś rekrutującym klanem. Z tego co czytam na forum są przynajmniej dwa takie. Poczytaj forum uważnie i niezbędne informację znajdziesz.

Najlepszego w Nowym Roku i dużo przyjemności z gry dla wszystkich RO graczy:)

IgraSov:
Czapki mikołajowe to taki bajer świąteczny ale jeżeli chcesz poczuć klimat to faktycznie w klanach, gdzie każdy ma określone zadanie do wykonania i nie prześcigamy się w zespole o fragi.
Jest nawet jakiś serwer, na którym nie wyświetla w tabeli ile mamy fragów ale bardzo mało ludzi na nim gra.



--- Quote ---SmokHaosu :( oczywiście na wieczną chwałę matuszki)
--- End quote ---

Świeć Panie Nad Jej Duszą...:satisfied

SmokHaosu:
Trochę popatrzyłem za "klanami" na forum. I nie żebym narzekał, ale klany rekrutujące na zasadzie "poszukujemy ludzi znających mapy" to raczej nie to. Bo to oznacza dalej, kojarzące mi się z CS-em wypatrywanie, bo ja wiem, ze z tego okna co tam jest to mogę ostrzelać jak ktoś tam się wychyli za tym drzewem :wink

Zdaje sobie z tego sprawę, że to czego szukam to nie jest prosta sprawa. Zwłaszcza, że na serwerach RO zdaje się następować odwilż.

Sojuz_PL:

--- Quote ---Zdaje sobie z tego sprawę, że to czego szukam to nie jest prosta sprawa.
--- End quote ---


Jest bardzo wiele takich klanow. Problem w tym ze sa to klany niemieckie lub rosyjskie, widzialem tez jakis francuski...
http://www.panzerdivision-frundsberg.de/toplist_ro/ - na tej stronce sa linki do stron wiekszosci z tych klanow.  Z tego co widzialem w *C*K* sa jacys polacy, wiec jak sie dobrze rozejrzysz i masz chec na taka zabawe to napewno znajdziesz cos dla siebie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version