Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (88/93) > >>

IgraSov:

--- Quote from: [b ---Filippo[/b]:]Moze warto pomyslec o jakims fajtnajcie w DH?
--- End quote ---


Ty śpisz czy taka gapa naprawdę jesteś? L.O.L ! ! !

Filippo:
Akurat do red orchestry po dluzszej przerwie wrocilem calkiem niedawno, podobnie zreszta jak do przegladania tej strony, wiec mialem prawo nie widziec tego niusa ;)

Radzisław:

--- Quote ---Filippo :
Akurat do red orchestry po dluzszej przerwie wrocilem calkiem niedawno, podobnie zreszta jak do przegladania tej strony, wiec mialem prawo nie widziec tego niusa ;)

--- End quote ---

Nom ..Ale czytanie nie boli ..znaczy sie orientacja

Rozumny(PL):
Niech pani nie da się zwieść DeHowcą! Niech lepiej pani dołączy do elitarnej grupy grającej co piątek w mod o Rumunach, a w sobotę o Afryce (piękno zachodzącego słońca :D) z Polakami jako jedną ze stron, a także pięknym włoskim językiem.

Marder:
To ja też chyba z 4 lata się spóźniłem :) Ale jak gram 10 lat w Combat Mission to i w to mogę spróbować. Ale najlepsze jest to że gram teraz w BF:BC2 i stwierdzam że takie arkadowe nawalanki to nie dla mnie. Zero taktyki, pełen chaos, realizm to raczej zerowy. Najlepsza w tej części BF jest tylko niesamowita destrukcja otoczenia. Ciekawe czy w RO2 będzie coś choćby zbliżonego. Zamówiłem teraz RO:OF i czekam. Jak zacznę grać to pewnie będę miał jakieś pytania :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version