Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (90/93) > >>

Daazzz:
Wiekszosc polskich klanow jest w "stanie spiaczki" czeka na  premiere RO2.. chyba.. z tego co wiem to HS i 1stCav czekaja natomiast niewiem co z reszta..
JC..? moze cos nowego powstanie.. bo samo enclave to skromnie jak na polska scene RO:(

Martin:

--- Quote ---Nikitycz :
Na nowo powstający FunGaming
--- End quote ---



Nikitycz: Kolega pytał, czy istnieją dobre polskie klany a nie czy ostatnio powstały jakieś polskie klany,  bądź dywizje RO ( w przypadku mojego Multigamingu), albo

Czy ja Cię prosiłem o komentarz? Będę potrzebował rzecznika prasowego, to dam Ci znać...

Red Orchestra w FG dopiero co raczkuje i jeszcze długa droga, zanim cokolwiek będzie można powiedzieć na temat Naszej gry...
Grunt, to znaleźć, zgrać i zrzyć ze sobą odpowiednich ludzi.
Bardziej nastawiamy się na RO:HoS (na stronie &&#358222;RO:Ladder&&#358221; widziałem newsa mówiącego, że liga już się zakończyła)
Nie próbowałem nawet dowiadywac się, czy kiedy HoS pojawi się w sprzedarzy i ruszą rozgrywki ligowe, to czy równolegle będą się odbywac rozgrywki w RO:OF
W ogóle- dopisanie nowych graczy do skladu jest niemozliwe! (bo coś niby nie działa) Admina złapać- ciężka sprawa. PM na stronie też nie działa...  (Dzięki za pomoc Kaziu)

Tylko czekać aż to wszystko zacznie działać...
Dziękuję

Nikitycz:
Oj dobra Martin :D I tak FG 4ever!

duumek:
W sumie to sam czekam na HoS  a w RO gram rzadko, i byle do tego marca ;p

FanBoy:
Ja bym jenak wolał by rozgrywki HoS i RO:OF były rozgrywane jednocześnie.
Ale to marzenie ściętej głowy - a przynajmniej na to ostatnio wygląda.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version