Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (91/93) > >>

Jaskier:
Witam, cześć i czołem !
Zapytacie skąd się wziąłem.
Jam jest Jaskier, posiadacz RO od czasu... długiego, aczkolwiek dopiero teraz możność grania uzyskawszy (zużyty klucz w Empiku wręczyli, grr) na forum piszę.
Tak więc witam się. Jako, że czytałem ciut forum, dogrzebawszy się do tekstów nt. "współpracy w grupie, nie latania bez sensu po mapie" zostałem oficjalnie wniebowzięty. Mianowicie taki rodzaj rozgrywki przyprawia mnie o pozytywne emocje i się pytam - komunikacja przez Voipa czy Mumble ?
Zarazem w akcie samochwalstwa rzeknę, że jakieś doświadczenie w grach mam (strategie i FPS-y), a z tych ostatnich to prócz wszelkich Call of Duty i Bad Company 2 ulubiłem sobie Armed Assault 2. Kto słyszał lub fora czytał ten wie - jakąś reputację tam mam, na chęci współpracowania własne narzekań nie słyszałem ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy !
Jaskier de Pankratz

Radzisław:
Nareszcie jakiś pozytywny zawodnik, licząc ze mną oczywiście :D.Pierwsze twoje zadanie to,Mumble i "Fajt najt" w knajpie,pod szyldem Ro.pl.Tam będziesz maił z kim wypić:blush,znaczy się zagrać:wink.Pozdrawiam

Jancoo:
Witam,
Czytając ten wątek zastanawiam się skąd tyle jadu płynie w stronę fanów serii CoD'a. Ciągle padają zarzuty o brak realizmu, ale kto powiedział, że CoD jest symulatorem? To typowy fps typu arcade, który nastawiony jest na dynamiczną rozgrywkę zręcznościową. Dziwi mnie brak reakcji adminów na poniżanie graczy CoD'a(padaje takie epitety jak: idioci,debile, bezmózgie yeti, itp). Chyba każdy ma prawo grać w to co mu się podoba i w to co daje mu satysfakcję.
Pozdrawiam wszystkich malkontentów.

Haratacz:
Dlatego, że ci lubujący się CoDziostwie psują nam RO. Wbije taki na serw strzela tylko z StG i kosi wszystko na swojej drodze a nasza gierka dużo na tym traci bo z założenia nie tak miała wyglądać.

Heniu:
Czyli problem jest w tym, ze ktos strzela z StG, czy to, ze kosi wszystko na swojej drodze ?

I gra z założenia miała wygladac tak, ze nie mialo być StG, czy ze nie mialo byc koszenia wszystkiego na swojej drodze ?

Bo nie widze sensu za bardzo w powyzszym poscie...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version