Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (11/93) > >>

dzidu:
Chyba masz racje . Ja lubie sobie połazić po planszy z Musinem czy też Karem . Niejestem taki żeby stać w jednym oknie przez całą runde i zdobywać fragi wyczekując wroga to jest poprostu głupie ! W grze RO trzeba MYŚLEĆ trzeba zadbać o siebie i swojch kumpli z drużyny . :)

csMKJP:
A ja jestem kamperem :blush Kampie wszedzie gdzie się da. I bardzo lubie siedzieć w oknach szczególnie z Maschinengewehr 42 (MG42) na mapie stalingrad. I zdejmować takich graczy jak dzidu (bez urazy :love ) za pomoca rykoszetu. W tej grze trzeba kampić. Zreszta jak jedna strona sie broni to kampi :D.

Gra jest  niesamowita inne doswiadczenia z gier słabo sie przydaja. Najbardziej bedzie liczyc sie zgranie drużyny i wykonywanie zadan. Na razie denerwuja mnie gracze którzy zamiast atakowac  i zdobywac teren szukaja fragów. Za fragi dostaje sie bardzo mało punktów :O_o

AC| AdRain:
cdmkjp :P nawet nie z mg42 na mapie stalingrad ostatnio widzialem Cie przyczajonegoz  mosinem :) dzisiaj fjanie grałem z Cyperem na serwerze FR-nG :), jak bronilismy kaukazu ;) on co chwile informował mnie ilu do mnie biegnie (jak biegło 4-5 to uciekałem niemcy za mną biegli a cyper ich zawijał) i na bagnety albo szybkie wychylenie i strzał!!! potrafiłem naprawde wraz z cyperem nieźle namieszać niemcon w szeregach :D

PS. Goral może przerobisz tytuł tego topicu na "Wrażenia z gry"? :)

Macias1973:
AdRain kolego przyznaje ze z Twoich rak tez kilka kulek zaliczyłem.  Wczoraj albo przedwczoraj, ta sama mapa Kaukaz podobna sytuacja, za boga nie moglismy przebic sie jednym podejsciem.

AC| AdRain:
hehehe ;) a jakiego używas z nicku tego samego co na foro?? :Dna kaukazie uwielbiam grać ruskimi :)

w sumie na kaukazie żeby było po równo to u niemców powinno być plus 1,2 graczy

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version