Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (12/93) > >>

dzidu:

--- Quote ---csMKJP :
A ja jestem kamperem :blush Kampie wszedzie gdzie się da. I bardzo lubie siedzieć w oknach szczególnie z Maschinengewehr 42 (MG42) na mapie stalingrad. I zdejmować takich graczy jak dzidu (bez urazy :love ) za pomoca rykoszetu. W tej grze trzeba kampić. Zreszta jak jedna strona sie broni to kampi :D.

Gra jest  niesamowita inne doswiadczenia z gier słabo sie przydaja. Najbardziej bedzie liczyc sie zgranie drużyny i wykonywanie zadan. Na razie denerwuja mnie gracze którzy zamiast atakowac  i zdobywac teren szukaja fragów. Za fragi dostaje sie bardzo mało punktów :O_o

--- End quote ---



!!lol!!!  :D :D :DW tej grz trzeba kampić !!?? W tej grze trzeba MYŚLEĆ!!!
AdRain widzialem Cie dzisiaj na serwerze  :D
Tak samo jak Dzi@da...
Pozdro dla wszystkich!!

Macias1973:
Kamper to temat morze, rozległe, głębokie i słone. W wirze walki czasami traci sie orientacje co, gdzie i jak. Zbawienna jest komunikacja głosowa, wczoraj 2-3 graczy korzystało w trakcie bitwy i jak wiele to ułatwiało. Mimo ze tylko biernie człowiek słuchał informacji, było wiadome która flanka atakujemy, gdzie jest mniej więcej przeciwnik. A co za tym idzie mniejsza pokusa do kampienia, tak ja myślę. I co jeszcze istotne, ze gracze używający komunikacji głosowej pomagają, a to w taki sposób ze czasami ponaglają gracza i motywują do działania. Potwierdzeniem jest mój przykład, zająłem pozycje i wyszukuje celów w pewnym sensie kampie, ale bez w/w informacji nadal siedziałbym tam, a tak wiem ze jakiś konkretny sektor, obiekt jest czysty i można sukcesywnie iść do przodu w wiadomym celu..

popiol:
Siemka. Wlasnie godzine temu przyszla do mnie dlugo wyczekiwana paczka z gra. :) Zainstalowalem gre, ale mam kilka pytan zeby byc spokojniejszym, oto one:

* Jak to jest z tym patchem/uaktualnieniem "Free Booster Pack #1" to mi sie zainstalowalo automatycznie podczas instalacji gry czy ja to musze pobrac przez Steama (jesli tak to jak? ) sorry, ale nigdy wczesniej nie korzystal ze Steama (nie odsylajcie mnie do artykuly na stronie glownej, bo juz go przerabialem)...
* Jakie wybrac w menu polaczenie z posrod nastepujacych: Modem, ISDN, Kabel/ADSL, Lan/T1 ? Standardowo jest Kabel/ADSL i tak mam zostawic ? Net ma z Multimedi jakby co (dziala to na takiej samej zasadzie jak NEO)
* W "Realizm symulacjii" zaznaczyc opcje "stopniowe przyspieszenie pojazdu" ? Bo "stopniowe przyspieszenie czolgu" mam zaznaczone - bylo juz tak.
* Jak wsiasc do pojazdu, bo probuje i probuje i nie moge, w opcjach tez szukalem i nie widze tam opcji przypisanych pojazdom... :(

Dzieki z gory za odpowiedz na te "glupie" pytania, ale poprostu chce sie upewnic na czym stoje. :) Nie jestem noobem tak jak se to pewnie myslicie... Poprostu kto pyta nie bladzi.... Jak czegos jeszcze nie bede wiedzial to napisze...

pozdro dla fanow RO :D

Goral:
Kto szuka, rzadziej pyta :)
Kto czyta uważnie ma mniej kłopotów! Twójh post jest nijak związany z ogólnymi wrażeniami o grze!
Wyjątkowo Ci odpowiem zamiast wysłać Ci ostrzeżenie i skasować posta, ale po raz ostatni.
1) Jeśli nie było go w instalce (a raczej nie było), to się sam dociągnie przez Steam.
2) Kabel/ADSL, jak Ci będzie źle, zewsze możesz zmianić
3) Jak Ci wygodnie
4) Klawisz "Z" standardowo, pod warunkiem że wybrałeś rolę czołgisty i czołg jest na chodzie a nie jest dekoracją mapy.

Razer:
Do pojazdu wsiadasz "Z".

Co do snipera radzieckiego.


Vassili Zaitsev był najlepszym snaiperem... zabił 400 osób (w tym 149 w bitwie o Stalingrad).
Po nim była Ludmilla Pavlichenko która zabiła 309 Niemców.
Następnie "Zikan" ktory zabil 224 Niemców


Dalej nie mam co pisać, ale jak widzisz zabić 400 osób to nie byle zadanie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version