Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (18/93) > >>

-=:Vampir:=-:
Wrażenia? Hmmmmm...


Chyba pozytywne ale mapki i animacja postaci powinna byc jeszcze dopracowana, zato grafika broni pojazdów i róznych przedmiotów na mapach jest zrobiona bardzo przyzwoicie.
Napewno najlepszą rzeczą są dźwięki które można ocenic słowem prawdziwa BOMBA!!!!;)
co do samej mechaniki jest wszystko jest OK ale brakuje mi patentu z CoD-a dwójki czyli po podejściu do jakiejś przeszkody pokazywała sie ikonka naciskałeś spacja i przeskakiwałeś ją:)


Bitwy pancerne podobają mi się ale najlepsze są walki piechoty:) RO ma naprawdę zajefajny klimacik i w skali szkolnej daje tej grze 4:)

Bohun:
Gierka fajna. Gram w to od paru dni, a  czuje już że w nic innego nie będę. Tylko ci team-killerzy! W jednej grze pojawiło się chyba ze trzech, to po jakimś czasie opuściłem grę, bo było to zbyt uciążliwe. Wszedłem na inny serwer, a tu  kolejny dureń się pojawił. Czy to jakaś plaga? Czy może miałem pechowy dzień?

Goose:
Raczej nie pechowy dzień....mnie wczoraj team killerzy też dręczyli...najczesciej zabijajac mnie bez powodu (przy okazji chcieli przetestowac moc Parabelki/Walterka - niepotrzebne skreslic)...

AC| AdRain:
tak zdarzają się takie bossy albo Lord Cziken.. podchodzi do drzwi ja otworzyłem i on zamknął... (często to się zdarza) no i jeszcze raz... to samo odsunęłem się żeby mu ustąpić a on się odwrócił wyciągnał pistolet i mnie zaciukał.. po prostu debil tyle

Gustlik:
LoL

Gustlik

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version