Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (20/93) > >>

Goral:
Ciociu, może pamiętasz kto to był? Rzadko kiedy można trafić na istotę z inteligencją wygaszonego piksela. Przypomnij sobie a wymażemy go z matrycy polskiego RO.

ciocia|Ola:
To się odbyło tak szybko, że nie wiem skąd i jak, zresztą odrodziło nas chyba cała dywizją :) - gdyby nie udało mi się przeżyć to bym wiedziała, kto a tak to mnie tylko poranił. Wierz mi Goral - pierwsza będę jak mi nerwy puszcza ze skargą u Ciebie - nawet postaram się o ID STEAM, nie wiem, co jeszcze, :) Widzę, że PrezesIO założył pręgierz i to dobrze, bo faktycznie serwer jest miejscem zabawy a nie bijatyk i chuligaństwa.

PrezesOi:
wracajac do tematu "Ogolne wrazenia z gry"... dzisiaj zagralem pcw infantry (po mniej wiecej 2 miesiacach przerwy) w BF2, czyli gry w ktora gralem od premiery bardzo intensywnie, a ktora olalem po patchu 1.3.
wrazenie po miesiacu non stop gry w RO - BF2 to porazka. granaty jak petardy, strzelac mozna z metra w typa i nic mu nie robic, pomijam specyficzne smaczki typu pronespamming itp.

GOD BLESS RO!

co do pytania o patch 1.3 bf2. na forum battlefield.pl topic o tym patchu zajal 53 strony-nie da sie strescic tego g... w jednym zdaniu. faktem jest ze po tym patchu wielu ludzi ze sceny zaczelo szukac alternatywy.... i w efekcie calkiem sporo znalazlo sie w RO :)

AC| AdRain:
prezes a co takiego wyxszło be w 1.3 patchu? z ciekawości pytam

Disease:

--- Quote ---AC| AdRain :
prezes a co takiego wyxszło be w 1.3 patchu? z ciekawości pytam

--- End quote ---


Moze odpowiem za Prezesa - wszystko

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version