Author Topic: Co jest?  (Read 9376 times)

mac10

  • Guest
Co jest?
« on: 07 December 2006, 21:09:07 »
Ludzie pomocy, nie umiem sie połączyć. Wchodze na moje konto steam, wchodze w zakładkę my games, klikam na red orchestra i....... nic. Wchodzę w wyszukiwarkę serwerów a tam nawet nie ma tej gry!!!!!!!!!!!!!!

Jak się połączyć? Proszę o szybką odpowiedź bo czas się kończy.

Ogoor

  • Guest
Co jest?
« Reply #1 on: 07 December 2006, 23:03:09 »
Kliknij 2x w grę i zaczekaj aż się uruchomi. Za pierwszym razem sprawdza pliki, pojawia się pasek postępu. W jaką wyszukiwarkę serwerów wchodzisz, skoro gra Ci się nie uruchamia?

PrezesOi

  • Guest
Co jest?
« Reply #2 on: 08 December 2006, 04:52:24 »
chodzi mu o wyszukiwarke gier typowo STEAMowych (ze stajni Valve-cs, css, dod, hl, hl2 i pochodne) ktora dziala rowniez poza grą. w tej wyszukiwarce nie ma RO wiec nie masz co tam szukac.

mac10

  • Guest
Co jest?
« Reply #3 on: 08 December 2006, 15:47:04 »
Witam
Jakoś się połączyłem, ale tylko raz. Pograłem z 5 minut, gra się skończyła. I od tej pory nie mogę się znowu połączyć. Pisze mi, że mam za mało pamięci wirtualnej. Próbowałem to zmienic wchodząc przez panel sterowania do zarządzania komputerem- właściwości itd. No ale nic nie dało rady.

Chyba sobie nie pogram. No cóż dziękuję wszystkim za pomoc.

na razie

Ogoor

  • Guest
Co jest?
« Reply #4 on: 08 December 2006, 22:21:56 »
Może Ci jej nie zwiększyło, sprawdź.

mac10

  • Guest
Co jest?
« Reply #5 on: 09 December 2006, 13:27:02 »
A no nie zwiększyło, a nawet zmiejszyło. Eh szkoda gadać!

Czy można zagrać w RO na laptopie. Ma dobre osiągi: procesor pentium 4 2,66 mhz, twardy dysk wolne ok30 gb, pamieć ram 488 mb. Chodzi mi o to czy mogę zainstalować sobie steama na laptopie, następnie zalogować się na siebie i grać, mimo, że grę (preloading) instalowałem na PC?

Wawer

  • Guest
Co jest?
« Reply #6 on: 10 December 2006, 04:09:59 »
Możesz. Nie wiem jak jest z instalką gry ale pewnie możesz z niej zrobić przez steama kopie zapasową. Steam możesz zainstalować i odpalić na kazdym kompie, który ma dostep do sieci.