Author Topic: W jaki sposób założyć klan?  (Read 4700 times)

Hadess

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« on: 14 May 2007, 17:58:44 »
Jak się zakłada klany, trzeba gdzieś jakieś formularze składać czy coś, jestem w tym temacie zielony więc proszę o pomoc.
pozdrawiam i liczę na profesjonalna odpowiedź


PS:nie wiedziałem dokładnie w którym dziale założyć watek więc w razie czego proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #1 on: 14 May 2007, 18:36:48 »
świetnie trafileś zarówno z wątkiem jak i z klaunem

jeśli jesteś zielony w temacie to udaj się do cyrku, tam są klauny

use the force, Nuke

nie dziękuj :D

ps. ogólnie to wszystko musisz uzgodnić w urzędzie miejskim, najlepiej osobiście z prezydentem, sołtysem, wójtem albo wujkiem obal jaką flachę, przeto zaprawdę do odważnych świat należy :yes

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #2 on: 14 May 2007, 18:40:54 »
Hmm tak, wujek ci mowi ze kompletnie nie masz pojecia co to klan, ale moze cie wiecej oswiece

Klan jest zrzeszeniem graczy którzy lubia ze sobą grac w danym składzie. Często zakładane aby osiągnąć coś w rozgrywkach ligowych jak ESL,  ClanBase, czy Roladder.net. Zobacz tez tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Klan_%28gry_komputerowe%29


troche o klanie - http://www.red.orchestra.pl/page.php?id=164 na dole, moja wypowiedz.

Ogolnie to musicie miec:
1. szefa zespolu, czyli clan leadera oraz jego zastepce
2. nazwe klanu, oraz bazujacy na nim tag klanowy, np Assassin Clan ma tag AC|, mozna tez walnac sobie jakies logo, czeso ludzie maja w sygnaturach loga klanu
3. orga clanu, czyli organizator calej reszty co nie jest gra, stosowany podczas wiekszych klanow gdzie sa planowane wyjazdy na rozgrywki, wtedy np planuje plan podrozy, oplay itd
bardzo czesto jest tez nim clan leader
4. strone www  gdzie macie swoje portfolio czyli kto nalezy do klanu (team roster) i jakie w nim pelni fukncje, kontakt z klanem, np mail do szefow, jakies forum, newsy - do kontakut graczy miedzy soba itd
5. przydaje sie jakis esktra komuniaktor glosowy jak teamspeak albo ventrillo -  a raczej wlasny kanal na serwerze TeamSpeak albo Ventrilo
6. opcjonalnie serwer do cwiczenia gier, sparingow i pcw i takie tam.

jak macie jakis sklad kumpli w ktorym czesto gracie to mozecie sie pokusic o rejestracje w roladder.net i na clanbase - tam po angielsku sa opisane zasady jakie trzeba spelnic aby sie zarejestrowac, miedzy inymi podac trzeba liste SteamID w grze.

szpara16

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #3 on: 14 May 2007, 18:40:56 »
wow, ale sie wysililes :D

plonek

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #4 on: 14 May 2007, 18:41:10 »
Quote
Hadess :trzeba gdzieś jakieś formularze składać czy coś

nie trzeba :D

Hadess

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #5 on: 14 May 2007, 18:42:43 »
no, no wujek widzę że dla ciebie forum służy do nabijania postów, a nie do pomagania innych. Żałosny jesteś.
pozdrawiam

PS:najlepiej już nic tu nie pisz.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #6 on: 14 May 2007, 18:53:54 »
daj spokój Kaczor, nie frasuj się zanadto, bo i po co to oburzenie, gdy żartować tylko :)

wiem, że jestem zalotny, wszyscy to wiedzą :blush

ubenfurer

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #7 on: 15 May 2007, 15:24:19 »
Quote
Hadess :
 i liczę na profesjonalna odpowiedź

wujek widocznie nie czyta dokładnie postów , tylko po łebkach :D:Dbo ,tego cytatu niestety nie udało mu się przeczytać , może nie umiał   albo nie zna w swoim skromnym słownictwie  takiego słowa jak "profesjonalna " , być może lubi odpowiedniki męskie jak profesjonalny a żeńskimi gardzi , różni są ludzi i mają różne poglądy na świat , takich żartownisiów nie brakuje :D , bez obrazy kolo:D

wracając do tematu Hadess jak już uda ci się założyć klan to chętnie wstąpię do niego i życzę powodzenia -
pozdrawiam

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #8 on: 15 May 2007, 17:06:25 »
umiem czytac i po prostu zażartowalem sobie, gra słów, czy Wy kolesie tego nie rozumiecie, tak bardzo Was to boli, litosci...

na boga, dziubaski, ile wy macie lat (zaden z bulwersantow nie ma wieku podanego - a przypominam ze gra jest od 16 lat - moze z uwagi na dojzalosc i wytrzymalosc psychiczna) zeby sie bulwersowac o takie cos, zginiecie w zyciu z tak slabymi nerwami, juz nie mowiac o spokojnej grze, bo zażartować z gry slow i malenstwa juz płaczą, poskarżcie sie mamie ze ktos Was humorem czestuje na forum

zauwazcie prosze, ze nikogo nie obrazilem(chyba ze poczul sie wyjatkowo dotkniety moim figlem z tego miejsca najmocniej przepraszam ze pomylilem klan z klaunem) a w moja strone polecialy rozne sądne stwierdzenia(tryskajacy elokwencja ubenfurer - swoje fantazje odnosnie mojej osoby zostaw lepiej dla siebie:) i nie probuj zgrywac inteligenta, pouczac czy stwierdzać kto jaki ma słownik i zdolności czy poglądy, a moze zacznij od siebie, od tego jak poprawnie zapisać słowo 'wódz' po niemiecku... bo że jestes 'uben' to już wiemy  - takie slowko nie istnieje z tego co wiem, a UMIEM CZYTAC slowniki - to mowi samo przez sie, dorzuc do krótkiego podsumowania swoj avatar i juz widac co soba reprezentujesz nawet nie wnikając w to co własciwie piszesz) i uformowal sie maly antywujkowy front

wiedzcie ze sram na to, nie placzcie wiecej bo nie chce mi sie z Wami uzerac, pokazcie klase i zignorujcie co zaistnialo, szkoda Waszego i mojego czasu na dalsze dysputy o tym jak bardzo Was skrzywdziłem, poświęćcie lepiej ten czas na tworzenie upragnionych klaunów

śmiech to zdrowie więc gorąco zachęcam, nie ma co płakać, moze nawet moj zart zsolidaryzuje kilka osob (chocby przeciw mnie, co najwidoczniej juz zaistnialo) i powstanie jakis klan z tego miejsca, wiec okazać się może że nawet byłem pomocny w ożywianiu polskiej sceny RO

bez urazy Panowie, naprawde nie kontynuujmy juz tego smiesznego wątku

roger? out

Cumak69

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #9 on: 15 May 2007, 20:24:08 »
wujek nie spinaj twoja odpowiedz była nawet zabawna

ubenfurer

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #10 on: 16 May 2007, 17:59:40 »
ubenfurer to taka groteskowa nazwa sprzed  6 lat :D , i nie propaguje tym żadnych teorii nazistowskich , faszystowskich , komunistycznych, seksualistycznych  itp .:) a jeżeli chodzi o wiek to sądzę że mógłbyś swobodnie do mnie zwracać się na PAN :D -bez urazy -  

może avatar być nieco mylący jeżeli chodzi o w/w poglądy , ale tak nie jest -  gdyż należę do pewnej Grupy Rekonstrukcyjnej , dokładnie PiBtl42 pionierów niemieckich  z okresu walk w1939r. walczących na terenach odcinka Środkowej Narwi
pozdrawiam serdecznie

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #11 on: 16 May 2007, 21:02:09 »
hehehe WUJU widze że chcesz żeby kla(u)n nosił Twoje (anty) insygnia...może tak jak w South Parku (chyba kinowej wersji) jak to śpiewali Terrence & Phillip - Shut Your F* Face Uncle F* :D:D:D:D
Ciekawie by się prezentował np. [UncleF*****s]ubenfurer
no offense:wink

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
W jaki sposób założyć klan?
« Reply #12 on: 16 May 2007, 21:50:01 »
South Park ownz:)

osohozi

pzdr:)