Author Topic: POMOCY  (Read 8969 times)

J@hoo

  • Guest
POMOCY
« on: 11 December 2006, 05:38:40 »
Witam
Proszę o pomoc dotyczącą instalacji tej gry. Kupiłem oryginalną grę. Po wgraniu jej nie pyta mnie nawet o KLUCZ. Mało tego w katalogu nie ma ikonki z grą.
O co tu chodzi?
JAK JĄ ZAINSTALOWAĆ? proszę o opis. Pisze na pudełku że można grać ją zarówno single jak i one-line zatem z medal of honor nie miałem problemu, AA też natomiast z ta gra mam straszny problem. POMOCY.

Goral

  • Guest
POMOCY
« Reply #1 on: 11 December 2006, 06:12:58 »
Na pudełku pisze też +16, co oznacza, że gra jest od 16 lat w zwyż.

Jeśli jednak masz 16 lub więcej lat, to proponuję uważnie przeczytać instrukcję oraz nasz dział techniczny. To powinno Ci pomóc.

J@hoo

  • Guest
POMOCY
« Reply #2 on: 11 December 2006, 09:06:07 »
Thx Goral. Niestety się nie zrozumieliśmy. No cóz czasami i tak bywa. Zatem powtórzę prośbę, natomiast jeżeli bedziesz uważał że to jakiś śmieć to poprostu go wyrzuć.
Po przeczytaniu działu technicznego po twojej sugestii troszkę mi zaświtało, natomiast ni do końca.
Zatem proste pyania mam:
1. Czy ta gra jest tylko one-line? czy można w nią zagrac tak jak np. w medala przechodząc dane kampanie lub misje.
2. Czy musze mieć tego "stama" czy cuś takiego żeby w to pograć?
3. Jeżeli wgrłem grę na dysk twrdy - gdzie jest ikonka na która mam nacisnąć aby sobie pograc w tą grę, tak jak pisłaem wcześniej czyli jakieś kampanie ? jezeli to możliwe.
4. Czy musze mieć internet żeby w to grać?
5. NAJWAŻNIEJSZE - jak to uruchomić.
TXH za wyrozumiałość i pomoc.

trawiator

  • Guest
POMOCY
« Reply #3 on: 11 December 2006, 10:29:31 »
1. Tylko MultiPlayer, SinglePlayer niby jest ale to walka z głupimi botami.
2. Tak
3. Steam.exe
4. Tak
5. Steam.exe i to

Sadek76_pl

  • Guest
POMOCY
« Reply #4 on: 12 December 2006, 10:43:50 »
Jeżeli podczs instalacji nie pyta o kod to wszystko jasne gra juz byla zarejestrowana wiec wszystko jasne-Pirat