Author Topic: ENFORCE - Rekrutacja Otwarta  (Read 3796 times)

Vojtas

  • Guest
ENFORCE - Rekrutacja Otwarta
« on: 03 December 2006, 17:42:27 »
:Klan Enforce Poszkuje Nowych Graczy. W Tej chwili jest nas 4. Klan powstal niedawno ale gramy ze soba od dłuższego czasu,jesteśmy juz w RO Ladderze Poszukujemy dobrych graczy nie znowu wymiataczy ale takich w miarę :)  I Posiadających Mikrofon. Miedzy innymi graliśmy w Battlefield Vietnam, BF2 I Serie Call Of Duty .Jeśli ktoś jest chętny to niech napisze na moje gg: 859688 lub niech wpisze sie w dziale Rekrutacja na www.enforce.pun.pl ! Albo poprostu :D niech napisze post poniżej.  Z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

asn

  • Guest
ENFORCE - Rekrutacja Otwarta
« Reply #1 on: 03 December 2006, 20:47:18 »
Nowy clan! Powodzenia!! Pewnie teraz Zdzira napisze "Proszę nie spamować w takich watkach" :)

Vojtas

  • Guest
ENFORCE - Rekrutacja Otwarta
« Reply #2 on: 08 December 2006, 17:45:46 »
Witam Ponownie. Jeszcze szukamy chętnych ale juz jest nas Siedmiu w klanie. Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na forum www.enforce.pun.pl . Pozdrawiam wszystkich. PS Coval - Juz dawno jesteśmy zapisani do ligi :)

Zdzira

  • Guest
ENFORCE - Rekrutacja Otwarta
« Reply #3 on: 08 December 2006, 18:04:23 »
Quote
assasin :
Nowy clan! Powodzenia!! Pewnie teraz Zdzira napisze "Proszę nie spamować w takich watkach" :)


Skoro wiesz, że nie powinieneś to po grzyba spamujesz ?

Dla Ciebie Pan Zdzira.

coval

  • Guest
ENFORCE - Rekrutacja Otwarta
« Reply #4 on: 08 December 2006, 18:30:16 »
zalogujcie sie na www.roladder.net
zycze Wam powodzenia...:)
Quote
Dla Ciebie Pan Zdzira.

ja i tak bede pisał Zdzirek :p

Vojtas

  • Guest
ENFORCE - Rekrutacja Otwarta
« Reply #5 on: 14 December 2006, 18:21:16 »
Hehehe po pierwsze nie Enforce Artur.

Mądry arturek sie wkuzyl bo wylecial z klanu...... nie bede kopiowal rozmowy z GG no chyba że chcecie żeby polewka z Arturka byla to moge :).

Widac że chlopak źle sie czuje :)

|en|Artur 19:21:41
aaaaaaaaa
|en|Artur 19:21:55
a chciałbys sie pieprzyć >>  

I następnie

|en|Artur 20:09:19
no jak bede lepiej grał to te jany z www.redorchestra.pl zobaczom tego Arturka ja chociaż lepiej od ciebie gram!