Author Topic: Problem...  (Read 8871 times)

ePson

  • Guest
Problem...
« on: 15 December 2006, 12:32:59 »
Przywitam się ponieważ jestem nowy na forum, cześć :p
teraz do rzeczy, niedawno nabyłem RO bardzo się cieszyłem po mimo tego że ze Steamem nie miałem nigdy do czynienia nie było większych kłopotów z rejestracją (dziwią mnie niektórzy ludzie...)
Dzisiaj napotkałem taki problem:
wchodze aby zagrać w RO a tu... Login-Steam nigdy mi to nie wyskakiwało pomimo tego się zalogowałem... następnie wyskoczylo: Steam Warning (wydaje mi się że też mieliście ten problem więc nie będe przytaczał treści komunikatu)
zostaje: retry connection albo canel nacisnolem retry... no i bez skutku wiec sie domyslilem ze serwer musi byc przeciazony.
Gdy probowalem wlaczyc gre w singlu na poczatku i tak pojawial sie login do steamu.
Czy to tylko moj problem, jak to pominac aby pocwiczyc w sinngle :?: :(

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Problem...
« Reply #1 on: 15 December 2006, 13:02:59 »
Ta, jakie było me zdziwienie ,gdy na podglądzie polskich serwerów nie zobaczyłem ani jednego gracza.Wiec spróbowałem włączyć RO i co?:((Dokładnie to samo co u wszystkich,więc pozostaje tylko cierpliwie czekać i mieć nadzieję,że panowie ze   steamu uporają się szybko z awarią.


AC| AdRain

  • Guest
Problem...
« Reply #2 on: 15 December 2006, 13:05:29 »
Nazwa Konta;<wpisuje cacy>
hasło: <wpisuje cacy> i dlaej ze nie moze sie polaczyc z serwerem, a w dodatku kliklem zeby pobralo informacje na teamt mojego konta i wyskauje ze nie ma takiego konta, wiecie o co chodzi?

trawiator

  • Guest
Problem...
« Reply #3 on: 15 December 2006, 13:09:39 »