Author Topic: ZAWIECHA  (Read 10249 times)

J@hoo

  • Guest
ZAWIECHA
« on: 18 December 2006, 07:18:46 »
Witka. Panowie przeszperałem forum i nie znalazłem podobnego problemu. Zatem: Mój sprzecik to P4 2.6 1024RAM karta Radek 9600 128MB. Wszystko wydaje się być supcio. WYDAJE. Otóż: Gram sobie na serwerku zajefajna akcyjka, grafa śmiga jak ta lala, nagle BUM - NIEBIESKI EKRAN - i komp pada. Co jest grane? Grafa nie wyrabia? (p.s. zmieniłem nowy zasilacz - myślę że to nie to). Przetestowałem kompa przez wszystkie możliwe progsy i nic nie wykrył, grywam również w America'sArmy (też sieciówka) i nie mam tego problemy a gra jest na tym samym silniku. Prosze podpowiedzcie mi co mam zrobić aby mi podczas gry ni siadał komp. Przypomnę:
1. Gram na serwerze
2. Nagle zamiast gry mam niebieski ekran + zawieche kompa.
3. Aby kompa uruchomić musze go restartnąć na twardo albo poczekac ze 2 min aż sam się wyłączy.
HILFE, HELP itp.

Sadek76_pl

  • Guest
ZAWIECHA
« Reply #1 on: 22 December 2006, 10:09:22 »
Stawiam na temperature karty agp lub pamieci  a co do twojego prównania  między AA a RO to stwierdzam ze Ro ma o wiele wieksze wymagania
też grałem w AA ale to juz inne czasy.
Ps:tylko ciekawe czy czasem nie podkreciłes radka ??????????

Goose

  • Guest
ZAWIECHA
« Reply #2 on: 22 December 2006, 18:04:41 »
U mnie RO działało od wydania dobrze, bez zwiechów. Dzisiaj gdy chciałem rekreacyjnie pgorać - zwiech - po minucie wyskakuje komunikat mówiący o jakimś zresetowaniu sterowników balblaba - nigdy mi sie to nie działo ,i nigdzie indizej sie nie dzieje oprócz RO... Mam Radeona 9200 i naprawde wszystko do tej pory chodziło bez problemów(teraz to nawet 5 minut nie moge &*(^&*( pograć ).