Author Topic: Wersja cenegi  (Read 39564 times)

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #45 on: 25 October 2006, 10:48:45 »
No widzisz, a mnie się wydawało, że to prezent po niemiecku :)

Mati

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #46 on: 25 October 2006, 15:01:57 »
Nie "geszeft" tylko "geszenk"

Geschenk - prezent

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #47 on: 25 October 2006, 15:23:42 »
No i się wyjaśniło :D Dzięki ;)

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #48 on: 26 October 2006, 16:39:41 »
przesada dzisiaj jest 26 i dalej paczka od cenegi nie dotarla wrrr jutro czekam do 16godz i zamawiam w innym sklepie paranoja aby tyle czekac na durna przesylke caly tydzien

i tu mam pytanie teraz zamowie w zaufanym sklepie ( w ogole strona cenegi dziwnie dlugo sie odtwiera) co mam zrobic jak juz ,,dojdzie,,red orchesta od cenegi a pan z paczka i zapuka do moich drzwi??  beda jakies problemy jak nie przyjme zamowienia czy wystarczy grzecznie powiedziec,ze dziekuje ale nie odbiore przesylki z powodu zamowienia w innym sklepie i nabyciu juz  przezemnie oczekiwanego produktu
 innym slowem nie zaplace cenedze za gre poniewaz termin dostarczenia paczki byl dluszy niz ten,ktory jest napisany u nich na stronie

Czeresniak

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #49 on: 26 October 2006, 16:49:11 »
Maniu tylko teoretycznie - jeżeli nie dałeś kasy możesz powiedzieć by cię pocałowali w trąbke (zawsze można się wyprzeć że to nie ty zamawiałeś) :) praktycznie różnie bywa.
a co do prezentu to dawali go tylko do iluśtamset pudełek w Empiku, słuchawki niezbyt rewelacyjne ale jak mawiają 'darowanemu koniowi....' :)
PS. Zawsze można zadzwonić i zapytać czy już nie wysłali.

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #50 on: 31 October 2006, 15:49:00 »
ufff przed chwila dotarla do mnie red orchestra :D ok trzeba rozpoczac instalacje

mikeLL

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #51 on: 31 October 2006, 16:00:31 »
i ok

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #52 on: 31 October 2006, 16:22:12 »
dobra teraz cos mi sie sciaga przez tego stema chyba patch
btw:mam pytanie gdzie sprawdzic rozmiar pliku,ktory mi zasysa steam i ile czasu pozostalo ?


edit:ja pier..... to mi sie gra sciaga!!!! co to ma byc !!!

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #53 on: 31 October 2006, 18:34:56 »
widać pokombinowałeś coś z ustawieniami lub cóś podobnego...

Wawer

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #54 on: 31 October 2006, 20:09:15 »
Miałem podobne problemy co maniu. Do tego nie wiem z jakiego powodu zainstalował mi się drugi steam. Skończyło się na reinstalowaniu steama wraz z Ceesem i Dodem... Potem jeszcze update...hmmm troche to trwało;)

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #55 on: 31 October 2006, 20:40:29 »
ok jakos odpalilme gre i pierwsze wrazenie po zmienie opcji grafiki sterowania itd... jakby ta pl wersja byla jakas ,,uboga,, tez macie cos takiego jakby tylko niektore rzeczy byly przetlumaczone czy tak ma byc ?

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #56 on: 31 October 2006, 21:08:35 »
No od pojawienia się polskiej wersji upłynęło trochę czasu... Były też update... Niestety, ze strony Cenegi nie... Więc albo samemu sobie "spolszczasz" zmiany albo masz misz-masz. Tym bardziej, że jak już wspominałem spolszczenie Cenegi jest na plikach językowych "international" co powoduje ich nadpisywanie w przypadku jakiegoś update.

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #57 on: 31 October 2006, 22:19:32 »
ahh dobra jakos to przeboleje tylko troche to razi
axis force capture wzgorze :con:con

Plazma

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #58 on: 01 November 2006, 08:26:31 »
I tak ta polska wersja to nie jest polska tylko polsko-angielska... najlepiej sciagnac ze steama i miec normalna angielska wersje :)

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #59 on: 01 November 2006, 21:30:30 »
ehhh nudna ta gra caly dzien gralem w to i po 5 mapie myslalem,ze zasne na klawiaturze :blush:blush:blush

jednak zostane przy innych fpp nara all