Author Topic: Steam nie odpala  (Read 10441 times)

sprinterPL

  • Guest
Steam nie odpala
« on: 11 January 2007, 20:05:14 »
Witam panowie spotkal sie ktos z takim objawem klikam na gre lub bezposrednio na steama pokazuje mi sie klepsydra znika i echo jak nacisne alt-control-delete widze proces  ale nic sie niedzieje.Zaznaczam ze zaczelo sie to 2 dni temu przedtem wszystko dzialalo.Poczytalem sobie support steama,przeszukalem kompa na okazje wirusow i addware.i sam juz nie wiem co sie stalo :(.Spotkal sie moze ktos z czyms takim???

Wrona

  • Guest
Steam nie odpala
« Reply #1 on: 13 January 2007, 05:21:20 »
No, but I have strange feeling about this... :(


I po jakimś czasie - ***rwa też to mam! Proces Steam.exe działa w tle, łączy się wg PG2 z valve, a na ekranie nic nie widać i RO nie startuje... :((

asn

  • Guest
Steam nie odpala
« Reply #2 on: 13 January 2007, 07:50:38 »
trzeba poczekać... tylko poczekać... lub usunąć steam.dll lub steam blob.

Wrona

  • Guest
Steam nie odpala
« Reply #3 on: 13 January 2007, 14:43:17 »
tak jest - uff.... poszło... Po prostu dałem spokój i po chyba około 8 - 10 minutach Steam się odpalił jak gdyby nic się nie stało. Zgadza się -  najmniej inwazyjna metoda, to poczekać, aż startnie te parę minut.

sprinterPL

  • Guest
Steam nie odpala
« Reply #4 on: 13 January 2007, 15:42:04 »
A mi niestety nie startuje zostawilem kompa nawet na cala noc.Jutro zrobie sobie reinstalke.A dzis z braku laku bedzie americas army  albo red steel na wii :P.Wczesniej wszystko smigalo gitara ale zawsze jest ten pierwszy raz,btw ile wazy red ochestra powinno mi sie sciagnac w nocy mam 3mb/s eh nie moge sie juz doczekac mam koszmary po nocach :)

Edit::

Problem rozwiazany ale w sposob radykalny reinstalka windowsa i wszystko smiga wiec nie wnosi to nic do tematu.