Author Topic: Steam się nie włącza - BŁĄD  (Read 10015 times)

Michail_Fir

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« on: 13 January 2007, 09:55:36 »
ok, to używałem już opcji szukaj (i albo jestem ślepy albo tam rzeczywiście tego nie było) i jak włączam gre to albo przez około 10 minut nic sie nie dzieje albo jak włączam steama to mam taki fajny errorek
ERROR
Steam.exe (main exception): Unable to start Steam Engine: *SteamStartEngine(0x12e8b8 ) failed with error 200: Connection Reset, WinSock Error 10054 "Connection reset by peer"
:(:(:( dodam jeszcze że dzień wcześniej gra działała jak należy, bez problemów :( bardzo dziwne

asn

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #1 on: 13 January 2007, 09:57:00 »
usun steam.dll? lub steam bloba?

Michail_Fir

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #2 on: 13 January 2007, 09:58:01 »
Quote
assasin :
usun steam.dll? lub steam bloba?


już probowłem i scheisse sie dzieje :( tylko ściąga troche pliczków a pózniej ten sam błąd :(((
a gdzie ten steam blob się mieści bo tego jednego jeszcze nie próbowałem

asn

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #3 on: 13 January 2007, 10:05:06 »
w steamapps chyba..

Michail_Fir

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #4 on: 13 January 2007, 10:08:56 »
omg ja nie mam żadnego steam bloba, jak by sie dało to o inną poradę bym prosił :P

Indy_PL

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #5 on: 13 January 2007, 10:33:54 »
Witam!
Jestem nowym urzytkownikiem gry RO i mam problem z tym steam'em, co to wogóle jest z czym się pije itd...
Gdy włączam Multi w grze odpowiada mi że potrzebuje aby steam działał, dalej zalogowałem się wszystko ładnie pięknie z tym że nie działa gra ... :/ nie będe pisał nwego tematu żeby nie robić zamieszania.
Pozdro i dziękuje :)

Z.A.Q

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #6 on: 13 January 2007, 10:45:21 »

Michail_Fir

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #7 on: 15 January 2007, 16:11:47 »
eh problem rozwiązany, wystarczylo wywalić steam.dll, dać steamowi go ściągnąć i skopiować go do folderu gry :PP

KiVash

  • Guest
Steam się nie włącza - BŁĄD
« Reply #8 on: 25 January 2007, 17:53:31 »
Quote
Michail_Fir :
eh problem rozwiązany, wystarczylo wywalić steam.dll, dać steamowi go ściągnąć i skopiować go do folderu gry :PP


Mam to samo co Ty niestety Twój sposób nie zadziałał:(