Author Topic: Dziwny problem  (Read 8424 times)

Moody

  • Guest
Dziwny problem
« on: 25 January 2007, 10:40:01 »
Czesc jestem na forum nowy bo ro mam dopiero od 2 dni. Moj komp to athlon xp 2200+, 512 ddr ,radeon 9200 (nie bijcie)
dobra ale do rzeczy chodzi mi o to ze gdy lacze sie do serwerow to po jakis od 3 do 7 minut wlacza mi sie ekran wybrania strony potem wybor broni ale jest rzecz dziwna bo jestem tak jakby odizolowany od serwera i mimo iz w statystykach pokazane jest kilkanascie osob to na serwerze tak naprawde nie ma nikogo! juz pomijam fakt ze nawet nie moge rozpoczac gry bo gdy naciskam na przyciski wyboru nacji i broni robia sie czarne tzn takie nieaktywne. szukalem na forum podobnych tematow ale znalazlem tylko jeden podobny przy czym niebylo w nim odpowiedzi na moj problem ;/ powiem ze gdy gram sobie w wlasna gre to nie mam tego problemu gra chodzi swietnie bez przyciac z okolo 50 fps na wysokich ustawieniach wiec naprawde nie wiem dlaczego nie moge grac przez neta. Chociaz wczoraj udalo mi sie zagrac przez 2 mapki na jednym serwerze ale potem wczytana zostala kolejna mapka i stal sie ten szit ktory opisalem ;/ Prosze pomozcie bo gra jest super.

trawiator

  • Guest
Dziwny problem
« Reply #1 on: 25 January 2007, 12:51:15 »
Dosłownie kilka tematów niżej jest dokładnie o tym samym. http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=5857#5857