Author Topic: Nie wiem jak gine, a ciekawi mnie to :)  (Read 9272 times)

ciocia|Ola

  • Guest
Nie wiem jak gine, a ciekawi mnie to :)
« on: 19 August 2006, 22:24:23 »
Pogralam w RO i mam jakis zonk, bo nie wiem o co chodzi - jest to mozliwe ze gine i nawet w konsoli nie ma napisane jak? Normalnie wyswietla w rogu od kogo i z czego :) wczoraj to Wichura nawet z piesci mi dolozyl. Brak zapisu od kogo zginełam zdarza sie przy czolganiu - wlaze na jakies druty? czy szkło? o co lotto? moze ktos z wyjadaczy wie, czy to kolejny jakis burak w grze? Mapa na której mnie to spotkało to Basovka.

Goral

  • Guest
Nie wiem jak gine, a ciekawi mnie to :)
« Reply #1 on: 19 August 2006, 22:48:58 »
Na którymś z naszych serwerów? Bo na niektórych jest ustawione, że w ogóle nie wyświetla informacji co kto komu i gdzie zrobił kuku. Czasem wyświetla się tylko zabijającemu i zabijanemu. U nas powinno wyświetlać się wszystko dla wszystkich.

ciocia|Ola

  • Guest
Nie wiem jak gine, a ciekawi mnie to :)
« Reply #2 on: 19 August 2006, 22:59:52 »
Wydaje mi się, że to był ten: [PL]Festung-Breslau.pl&Red.Orchestra.pl&Aster.pl 212.76.32.54:7757
Zadałam to pytanie bo normalnie mi wyświetla u góry w prawym rogu - no i podczas gry wyświetlało od kogo dostałam kulkę, ale będąc Rosjanką i broniąc się przy okopach tam gdzie są takie dwa rozbite działa podczas czołgania 3 razy ginęłam no i nie wyświetliło od kogo są to "kulki" i to mi dało do myślenia, że może tam coś leży na ziemi, albo wczołguje się na coś co mnie zabija :) Wiecie - nie widząc wroga a widząc od kogo się dostało i znając przyzwyczajenia gracza od kogo się dostało - łatwiej jest tego kogoś podejść.

krv[PL]

  • Guest
Nie wiem jak gine, a ciekawi mnie to :)
« Reply #3 on: 19 August 2006, 23:11:08 »
czasem sie tak zdaza!! wtedy wogule (tak mi sie wydaje) frag jest wogule nie naliczany!!