Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Company of Heroes Clan REAKTYWACJA

<< < (3/5) > >>

YankeSmgn:
A ja chcialem wyjasnic pewna sytuacje, bo nie wiem o co covalowi chodzi. Napisal do mnie na GG ehh pogadalismy sobie http://img261.imageshack.us/my.php?image=rozmowazcovalemxt3.jpg :D ze najezdzam na klan CoH, tylko gdzie ja to robie ?
Spoko ciesze sie, ze robicie reaktywacje, przynajmniej cos sie dzieje, ale Ty coval musisz sie chyba powaznie leczyc :]
pzdr

S!b!K:
hahaa XD zgodze sie ze zdzira EOT bo widze ze tu komedia sie robi XDDD haha bo pizgne xDD

Coval a co ty taki hojrak sie zrobiles co ??:> Rozumiem ze lubisz kumpli z bylego klanu ale mi to tito, bo ja tu wyrazam swoje zdania po to jest forum ... a jak cytujesz to naucz no sie tym obslugiwac dobrze ??;) I tym twoim kilkunasto wersowym postem wyszlo kto jest "ograniczony" a i assasin nie ma neostrady tylko CHELLO ^^

Yankes nice screen oO XDDD Btw. Coval nie wiem jaki jestes nieprzyjemny ?? Ale rozmowa twoja na GG z Yankesem sie troche usmialem XDDD Kultura przedewszystkim panowie ;)

Plazma:
Nie no CoH nas pojedzie chyba na haxach :D U nas jest kazdy ograniczony jak assasin ( moze oprocz Guza bo on jest inny :D ). Widze ze tu kazdy zaczyna na assasina wrzucac :P Tak jak mowi Sbk assasin ma chello :D i jest dobry ziom ;)

PrezesOi:
Gustlik & Company wyrobili sobie niezly fanclub widze. tak mi przykro, Gustlik byl od zawsze moim ulubiencem. przegladalem to forum ICP i niespodzianka-bany tam wylapuja prawie te same osoby co na serwerach ro.pl - i to od roznych adminow. dziwic sie nalezy glupocie takich gosci, w tym tempie skonczą im sie dostepne serwery dosyc szybko...

Gustlik:
Ej Panowie o co chodzi ? Po pierwsze ja nie jestem CL, tylko reklamujem moj clan . Tak to prawda ze jestem wybanowany na 2 serverach. Ale po co sie klucic. To tylko reklama dla klanu. Ludzie ! zeby tak po rodakach jezdzic ???

P.s Kaszpir THX ze to tylko 2 miechy. To sie zobaczymy na ICP... za 2 miechy oczywiscie :) Prezes nie mam do ciebie urazy za ten bam wkoncu sam sie o to prosilem pozatym wtedy gralem na ID mojego brata ... Wiec dobrze by bylo gdybys go odbanowal. Byl bym wdieczny jak i moj brat.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version