Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Company of Heroes Clan REAKTYWACJA

<< < (4/5) > >>

BartBear_[PL]:

--- Quote ---Plazma :
...Tak jak mowi Sbk assasin ma chello :D i jest dobry ziom ;)

--- End quote ---


OT
Ja tam się nie mieszam w pozagrowe potyczki klanów, dorosłych, dzieci /(neo), kicki i bany, bo to TYLKO gra i nikt realnie nie ucierpi, no chyba że jest tak uzależniony od gry że myli ją z rzeczywistością...ale to do lekarza moi drodzy im szybciej tym lepiej ;)
Chciałem tylko wtrącić OT swoje 3 grosze
RĘCE PRECZ OD CHELLO!! please :)

asn:
coval - hahaha czytajac twoj post sie niezle ubawilem hahahaha zycze szczescia!!! mozemy zagrac z coh. Pieciu graczy UKF vs 30 CoH i wiadomo kto wygra.
Coval - mam jedno pytanie a niech moder nie usuwa tego posta: Czy ty jesteś debilem?.
W sumie rozumiem to ze ludzie do mnie sie dopieprzaja ponieważ często mam odmienne zdanie... ale nie pisz ze jestem ograczniczony.


Widzisz plazma - dzieci ffa i neostrady juz takie sa.

CoH - życzę dużo szczęścia w meczach  <spoiler start> Skoro skilla i doswiadczenia nie ma... <spoiler stop>

newbie:
proponuje stfu jak chcecie sie wyzywac i udawadniac kto jest jaki zajebisty itp to postrzelajcie do siebie z kapiszonow :<

coval:
wiesz co assasin...gralismy dzisiaj na asterze i byla mila atmosfera (przynajmniej tak mi sie wydaej - nie wiem, moze sie zbijales... :P ) wiec proponuje rozejm i niech zostanei mila atmosfera, przepraszam was za to ze an was najezdzalem (szczególnei YankeSa) a wy nie najeżdżajcei na CoH i bedzie spoko...nie pamietac jak powstali??bylo milo i nikt sie nei wyzywal, czy nei moze tak byc z powrotem?? przemyslalem sobei wszystko wy tez przemyslcie...i bedzie "gites" :D

Plazma:
Ta tylko nie wiem co mam przemyslec... ;) bo ja jak pisze to mysle a ty nie ? :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version