Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Company of Heroes Clan REAKTYWACJA

<< < (5/5)

_KaszpiR_:

--- Quote ---P.s Kaszpir THX ze to tylko 2 miechy. To sie zobaczymy na ICP... za 2 miechy oczywiscie Prezes nie mam do ciebie urazy za ten bam wkoncu sam sie o to prosilem pozatym wtedy gralem na ID mojego brata ... Wiec dobrze by bylo gdybys go odbanowal. Byl bym wdieczny jak i moj brat.
--- End quote ---

juz tylko 2 miechy, a to ze grales na koncie brata mnie nie interesuje, tym bardziej da wam to nauczke aby nikomu innemu nie uzyczac konta. Osobicie nic do ciebie nie mam, ale ty albo twoj brat (niby skad mam wiedziec jak non stop zmieniacie nicki, wiec wlepilem oba) zlamaliscie zasady na moim serwerze (ICP), i bede nieugiety na wszelkie prosby - przeciez po to tworzymy zasady aby zmniejszyc samowole, nie mzniejszajac wolnosci.

Nie zycze sobie najazdow jednych klanow na drugie - bo to smierdzi mi jechaniem jak w scenie CS.
A na gg mozecie sobie nawet rzygac na rodziny, nie przenoscie tego na forum ani na rozmowy na serwerach.

Wiadomo tez ze klany miewaja dobre i zle dni, spwodowanie takimi a nie innymi czlonkami klanow.


Osoby zainteresowane przystapieniem do klanu proszone są o kontaktowanie się z Gustlikiem np poprzez GG czy privmsg na forum.

Zamykam

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version