Author Topic: Mam problem z uruchomieniem gry Proszę o pomoc  (Read 9037 times)

Desperat

  • Guest
Mam problem z uruchomieniem gry Proszę o pomoc
« on: 25 January 2007, 23:24:41 »
Witam mam problem otóz kupiłem RO  zainstalowelem Steam zgodnie z instrukcją .Po pobraniu aktualizacji RO chcialem odpalic gre... lipa bo wyświetlił mi się taki komunikat :  Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]
Critical Error
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 1810 MHz with 510MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 7300 GT (8466)

Could not spawn a GUI Controller!

History: UGameEngine::Init <- InitEngine <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Free
Nie wiem co to jest nie znam sie na kompach....
jezeli chodzi o komunikat o procesorze no to mam 3000 a nie 1810MHz ... Proszę o pomoc. Dziękuje z góry.

Mati

  • Guest
Mam problem z uruchomieniem gry Proszę o pomoc
« Reply #1 on: 26 January 2007, 07:09:51 »
Usuń Textures folder (C:\Program Files\Steam\steamapps\common\red orchestra) i zweryfikuj pliki cache klikając na ten link.

Wrona

  • Guest
Mam problem z uruchomieniem gry Proszę o pomoc
« Reply #2 on: 26 January 2007, 09:42:59 »
Oznaczenie AMD nie jest wartością taktowania. Tak więc MASZ taki procesor jak go piszą. Zapomniałem powiedzieć Ci to w Mechanizacji.
I witaj na froncie... Hehe, świeża ludzka tarcza, jakby powiedział Owczar. :wink

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Mam problem z uruchomieniem gry Proszę o pomoc
« Reply #3 on: 26 January 2007, 19:51:32 »
mozesz jescze wywalic plik redorchestra.ini i odpalic jescze raz i konfigurowac gre od poczatku

Desperat

  • Guest
Mam problem z uruchomieniem gry Proszę o pomoc
« Reply #4 on: 30 January 2007, 20:45:49 »
Dzieki :D wszystko ok. Usunąłem ten plik, steam pobrał new i wszystko cacunio  :D Dziękowka   :D  Ehehe a ja nie skojażyłem  O jakiej Mechanizacji Pan Mówił :P  Teraz Juz wiem :D