Author Topic: Kaszana totalna...  (Read 9835 times)

Tomciaz_PL

  • Guest
Kaszana totalna...
« on: 05 February 2007, 05:10:55 »
No to mam problem :/. Po reinstalacji systemu na nowo zainstalowałem RO. Jako że wcześniej zrobiłem backup katalogu "System", teraz zastąpiłem nim poprzedni. Potem tylko aktualizacja (3,5 godziny) RO i można grać? Ta... gra uruchomiła mi się w oknie. Nic to - zmaksymalizowałem. Ale po uruchomieniu gry ponownie znowu ten sam problem - wyświetlanie w oknie. Sprawdziłem opcje - niby jest zaznaczona opcja "full screen", tylko co z tego skoro gierka odpala mi się jak dotychczas (tj. okno?). Potem było jeszcze weselej. Po podłączeniu się do gry, dźwięk brzmiał jakby przez poduszkę (zapytałem na czacie innych graczy - oni nie mieli tego problemu), a po wyświetleniu celownika w SU-76 pojawił się taki obrazek: . Potem posypała się grafika w całej grze (tj. menu, okna komunikatów, okno rozdrywki, no wszystko co mogło sie posypać - posypało się). Wcześniej takich problemów nie miałem, ba w ogóle nie miałem problemów! Proszę o pomoc!

Plazma

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #1 on: 05 February 2007, 09:20:29 »
Mi też RO otwiera się w oknie ale wystarczy zmaksymalizować i już działa :D Dźwięk możesz zmienić w opcjach, a obrazków nie widać...

Tomciaz_PL

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #2 on: 05 February 2007, 14:53:38 »
Teraz obrazek już będzie
A potem grafa się sypnęła zupełnie :no:no:no

trawiator

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #3 on: 05 February 2007, 17:47:40 »
Mi to wygląda na to że albo padły Ci stery do grafiki lub sama grafika zaczyna zdychać.

Tomciaz_PL

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #4 on: 05 February 2007, 17:57:38 »
Hmmm... ale w innych grach tak się nie dzieje np. Blitzkrieg II uruchamia mi się i działa bardzo stabilnie, bez żadnych ekscesów :/

Guz

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #5 on: 05 February 2007, 17:58:31 »
Artefakty - to samo co napisal trawiator plus za mocne podkrecenie grafy

Mati

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #6 on: 05 February 2007, 18:10:02 »
Nie zawsze. Dokładnie nie wiem co jest za to odpowiedzialne, ale miałem też rożnego rodzaju arfetakty przed zmianą windowsa. Po formacie błąd ten ustąpił. Być może wina sterowników, być może coś w plikach nie tak. Niestety źródła błędu nie jestem w stanie podać.

Tomciaz_PL

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #7 on: 05 February 2007, 18:11:54 »
To może dodam jeszcze, że przekopiowałem stary folder steamapps i zastąpiłem nim pierwotny tj. ten po instalacji. Moja karta: Gigabyte ATI Radeon 9600Pro 128 MB bez overclockingu. Na wszelki wypadek ciągnę ATI Catalyst 7.1. Może pomoże.

kolotz

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #8 on: 05 February 2007, 18:37:06 »
Odradzam cat 7.1. - ja mam R9800pro i na 7.1 posypalo sie. Po testowaniu najbardziej stabilne okazaly sie 6.14.0010.6648

Tomciaz_PL

  • Guest
Kaszana totalna...
« Reply #9 on: 05 February 2007, 19:15:00 »
Ot widzisz. A u mnie problem z głowy. Catalysty 7.1 rozwiązały sprawę. Żadnych artefaktów już nie ma :). :yes:yes:yes