Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Poszukuje klanu

<< < (3/4) > >>

TRikus:
gram w  ro aby zrozumiec jak czuja sie podczas walki frontowi zolnierze (zrozumiec ich)
chociaz to prawda ze ta gra to "glupota", to 2 wojna swiatowa to moje hoby
a matiemu chodzilo o assain nie o ciebie dr granat
jezeli chodzi o te "wypadki" to nie kreci mnie zabijanie ludzi

voodo:
mozna grac w teletubisie i inne kolorowanki, uwazam ze gry tego typu (RO) sa dla starszych dzieci: jak ja np 32 lata :o). pochwala za odwage przyznania sie do wieku! czesto podczas gry slychac dzieciece glosiki,
UWAZAM ze nie czas jeszcze drogie dziecko na takie gierki. Mimo ze mamusia czasem pozwala. Mam znajomego co 6 latkowi dawal zajarac (papierosa), bo uwarzal ze moze tak postapic poniewaz to jego syn,... same zle przyklady na tym swiecie. czy ktos z Was 10 lat temu myslal np co by wpieprzyc nauczycielowi? mi powiem Wam takie mysli 15 lat temu nie przychodzily do glowy. A teras to niestety smutna rzeczywistosc,.

asn:
Przypominam ze gra jest od 16 roku zycia. Nie robmy takiego offtopica

Mati:
Dziwi mnie to, że śmieszy Cię, że ktoś kto jest młodszy od Ciebie chce grać w klanie. Dla Twojej informacji, gdy miałem 13 lat też grałem w klanie i jakoś z tego powodu nie miałem od innych jakichś głupich i drwiących odzywek. Wręcz inaczej - bardzo dobrze mi się z nimi grało.
Aha... I co rozumiesz pod pojęciem "okres" u płci męskiej ?

Dr Granat, mój wcześniejszy post nie był skierowany w Twoją stronę.

TRikus:
voodo chcialbym ci powiedziec ze sa dzieci ktore nie pala itp. nie robia nic nauczyciela i nie sa takie jak to pokazuja w "tv" ze tylko im w glowie jak zalozyc kosz na smieci nauczycielowi nie ta mlodziez to przewaznie mniejszosc ja naprzyklad do tej grupy nie naleze
powiedz mi voodo to czemu 16 latkowie "slecza" przed hororami ktore sa panoc od 18 lat a nikt im za to nie robi chociaz sa bardziej krwawsze od np. ro

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version