Author Topic: Mutatory  (Read 10256 times)

YankeSmgn

  • Guest
Mutatory
« on: 24 February 2007, 14:28:52 »
Czy mógł mi ktoś opisać jak wgrać na serwer mody ? Chodzi mi tutaj o 2 chyba podstawowe mody na klanowki roteamready i mutrohudpackage .

Czytałem na forach zagranicznych, wiec mniej więcej wiem, ale nie znam aż tak dobrze angielskiego wiec chciałbym, żeby mi to ktoś po ludzku napisał.

Poza tym nie mogę tez ściągnąć tych modow, bo niestety tam gdzie szukałem już sa niedostępne. Wiec może w tym topiku mógłby je ktoś umieścić?

Proszę o szybką odp, pzdr!

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Mutatory
« Reply #1 on: 24 February 2007, 14:52:25 »
TeamReady -  ssiemy attachment z pierwszego postu.
--------------------

Instalacja
1. rozpakowac plik zip, tak aby pliki ROTeamReady.u i ROTeamReady.ucl wylądowały w katalogu \RedOrchestra\System na serwerze.
2. restart serwera, w web adminie powine sie wtedy pokazac nasz mutator w zakładce Cuttent->Mutators. Trzeba oznaczyc mutator i zaakceptowac zmiany - powine się on wtedy pojawić na górze strony jako aktywny.
--------------------
--------------------

Konfiguracja
Konfiguracja z poziomu webadmina. Idizemy do Defaults -> ROTeamReady.

TimeLimit - (0 to 9999), czas opóźnienia startu mapy w oczekiwaniu na komendy READY. Wartość 0 oznacza, że gra będzie czekać zawsze na ten sygnał. W innym przypadku jak nikt nie napisze ready to gra sama wystartuje, np jak mamy nie kumatych graczy :)

bRoundReady - (True or False), wartość True (default) wymusi sprawdzanie statusu ready na każdą rundę (czyli po każdej wygranej ze stron).
                Wartośc False powoduje, że komenda ready będzie aktywna tylko przy pierwszej rundzie, czyli ta, po władowaniu mapy.

--------------------
Poniżej fragment konfiguracji do wstawienia do pliku RedOrchestra.ini (zamiast webadmina)

[ROTeamReady.ROTeamReady]
TimeLimit=240
bRoundReady=True




MutROHudPackage.zip -  ssiemy attachment z tego postu.
--------------------

Instalacja
1. rozpakowac plik zip, tak aby pliki MutROHudPackage.u, MutROHudPackage.ucl, i MutROHudPackage.int wylądowały w katalogu \RedOrchestra\System na serwerze.
2. restart serwera, w web adminie powine sie wtedy pokazac nasz mutator w zakładce Cuttent->Mutators. Trzeba oznaczyc mutator i zaakceptowac zmiany - powine się on wtedy pojawić na górze strony jako aktywny.



--------------------
--------------------

Konfiguracja
Poniżej fragment konfiguracji do wstawienia do pliku RedOrchestra.ini (zamiast webadmina)

[MutROHUDPackage.MutROHUDPackage]
BlackOutDeathCam=True
BlackOutWaitingCam=True
FriendlyTags=True
FriendlyTagsClose=True
FriendlyTagsDistance=2100
FriendlyTagsCloseDistance=1500


Wyjaśnienia zmiennych
BlackOutDeathCam - czarny ekran po smierci
BlackOutWaitingCam - czarny ekran podczas startu mapy (chyba)
FriendlyTags - oznaczenia swoich (ale nie wiem doklandie co to :)
FriendlyTagsClose - oznczenia swoich z bliskiej odleglosci
FriendlyTagsDistance - dystans w jednostkach UT
FriendlyTagsCloseDistance - dystans w jednostkach UT

YankeSmgn

  • Guest
Mutatory
« Reply #2 on: 24 February 2007, 15:02:41 »
Nie wiem jak Ty, ale ja nie moge tego sciagnac .

Edit: ok mam, ale z innego zrodla :}

A hud package ?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Mutatory
« Reply #3 on: 24 February 2007, 15:06:28 »
edit :D
 a ten attachment tez myslalem ze nie leci, okazalo sie ze firefox nie otworzy okienka z downloadb b tak szybko to zassal, ale zassal.

edit 2
ustaw reinforcements na 0 i masz single life mode :D