Author Topic: Crytyczny Błąd - Critical Error  (Read 9083 times)

theraper

  • Guest
Crytyczny Błąd - Critical Error
« on: 01 March 2007, 22:12:35 »
Witam wszytkich !!!
Nieraz jak gram ale nie zawsze przy wybuchu lub przy strzale przytnie mi sie dzwiek (powtarzajac sie) i wywala mi grę. Pojawia sie mi coś takiego:

Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2207 MHz with 511MB RAM
Video: RV530 LE (Omega 3.8.330) (6660)

General protection fault!


History: UObject::GetFullName <- UObject::IsValid <- UObject::GetFullName <- UObjectProperty::CleanupDestroyed <- (ObjectProperty Engine.TerrainInfo.QuadDomMaterialBitmap.QuadDomMaterialBitmap) <- UArrayProperty::CleanupDestroyed <- (ArrayProperty Engine.TerrainInfo.QuadDomMaterialBitmap) <- UStruct::CleanupDestroyed <- (Class Engine.TerrainInfo) <- CleanupRefs <- ULevel::CleanupDestroyed <- ULevel::Tick <- (NetMode=3) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- Level Basowka: Lwów, 2 lipca 1941 r. <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 65686372 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

inny przykałd

Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2207 MHz with 511MB RAM
Video: RV530 LE (Omega 3.8.330) (6660)

General protection fault!

History: ProcessPartitions <- KWorldStepSafeTime <- KTickLevelKarma <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=3) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- Level Kaukaz: Góry Kaukaz, 14 października 1942 r. <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 65686372 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free



Co robić ??

Oto mój PC:
Procesor: AMD Athlon 2000+@3200+
Płyta Główna: Epox 8rda3i
Pamieć RAM: 512mb
HDD: Samsung 80gb
Karta graficzna: Radeon X1650 PRO 256mb AGP GDDR3
Zasilacz: 400W


Bardzo dziękuje za pomoc i podpowiedzi !!!

Mati

  • Guest
Crytyczny Błąd - Critical Error
« Reply #1 on: 02 March 2007, 07:11:09 »
Zamieść tutaj plik RedOrchestra.log, który się znajduje w folderze system, tam gdzie jest zainstalowana gra. Być może na podstawie tego coś uda się wywnioskować...

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Crytyczny Błąd - Critical Error
« Reply #2 on: 02 March 2007, 22:38:53 »
mozesz miec problem z pamiecia ram albo z dyskiem, wszystkie (no dobra, nie wszystkie bo drugi blad to zadna informacja poza tym ze kompilacja z dnia [2005-11-27_10.48] masz pirata czy co? ze plik sprzed 2 lat:P ) te bledy zawieraja fraze FMallocWindows::Free a to bezwzglednie zwiazane z procedurami zwalniania pamieci
zawsze pozostaje opcja ze to po prostu bug gry ktory wychodzi akurat na Twoim systemie bez latki nr 0392849x09c870293742-9873092834 ktora mieli programisci piszac stosowne procedury;P

theraper

  • Guest
Crytyczny Błąd - Critical Error
« Reply #3 on: 02 March 2007, 23:22:34 »
THX wujek !!!
Mam orginała, tylko ze mam go juz troszke czasu i miałem reinstalki systemu i nie kasowałem Red Orchestr'y tylko zostawiałem po czym musiałem tylko wpisywac nazwe i hasło konta bo steam mam w folderze z gra. Zobacze co bedzie jak zainstaluje taką poprawkę(łatke).
I tesz mnie zastanawia dlaczego mam tam taką date gre instalowałem pewnie na początku 2006 roku, sam nie pamietam.
Nie sadzisz ze podawanie pliku z rozszerzeniem *.log jest troszk niebezpieczne przeciez jest tam moja nazwa konta i pewnie inne rzeczy tylko zakodowne liczbami itp.
A bład ten pokazuje mi sie nie zawsze, nieraz go nie mam i gram długo.
Jeszcze raz THX za dziekawą odpowiedz.

Mati

  • Guest
Crytyczny Błąd - Critical Error
« Reply #4 on: 03 March 2007, 08:23:35 »
Jedynie co z takiego pliku moge wywnioskować to to jaki masz nick w grze. Nic więcej. W tym pliku są zapisane dokładnie błędy i ostrzeżenie, których w grze nie zauważysz. Te ostrzeżenia zachowują się tylko w tym pliku i zapisują samoistnie. Więc nie masz się czego bać. Mati złodziejem nie jest ^^.

A co do problemu. Być może tak jak Wujek wspomniał Ram może być przyczyną tego, że Cie wywala. Sam miałem problemy z ramem i tylko ta gra mnie o tym uświadamiała w trochę mylący sposób... Podaj loga, być może da się coś wywnioskować... A jeżeli się tak naprawdę boisz to napisz na oficjalnym forum gry i kolega o nicku Yoshiro też Cię o to poprosi...

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Crytyczny Błąd - Critical Error
« Reply #5 on: 03 March 2007, 09:07:41 »
oczywiscie numer latki ktory podalem to zartobliwa parafraza przypadkowej niezgodnosci software'u;) wiec prosze takowej latki nie szukac, chociaz z drugiej strony moze ogolny update systemu moglby usprawnic jego prawidlowe dzialanie:)

a z drugiej strony... sprobuj opcji 'defragment game files' dla RO w steam/mygames itp bo nadmierna fragmentacja plikow to moze tez byc TO, glowica dysku obsunie sie o pare nanometrow przeskakujac na inny sektor by doczytac plik do konca i JEEEB mozesz miec error

natomiast odnosnie rozsynchronizowanych kosci ram: mam 1gb ramu = 4x256 = 3xkingston + 1xnoname ( i tutaj podziekowac chcialbym z calego serca dobrodusznej Oli za piekny podarek :* ) i tez mialem problemy z takimi bledami, bo z poczatku ramy sie gryzly troszke... nawet windows sie sypal, pogrzebalem w ustawieniach biosu bo sie okazalo ze te pamieci maja rozne cykle i taktowania by default, wiec troche to skompensowalem manualnie regulujac biosowe pierdoly i jakos dziala, ale takie operacje prosze czynic z duza ostroznoscia

rady Matiego tez sa sensowne (i ma racje ze nierzadko dopiero gry - lub tez inne wymagajace aplikacje - uswiadamiaja o wadliwym dzialaniu ramu), wiec probuj chlopie dalej a moze cos zaradzimy wspolnymi silami:)

pzdr guys