Author Topic: dziwny komunikat  (Read 8619 times)

horacjuszz

  • Guest
dziwny komunikat
« on: 06 March 2007, 09:27:04 »
Witam wszystkich stałych bywalców.
Na początku postu powiem wprost ze instaluje red orchestra pierwszy raz w życiu, jednak że swoje sie nagrałem w podobne gierki i nie robiły mi problemów. Zainstalowałem grę z dwóch dysków po czym steam sie uaktualnił, rejestracja i te sprawy przebiegły pomyślnie. Wszystko wydawało sie być w porządku kiedy steam ponownie zaczął ściągać   uaktualnienia ( pełna noc) ale dokończył w momencie gdy chcę uruchomić grę widzę komunikat : runtime error!   .../redorchestra.exe  aplikacja została przerwana w niezwykły sposób skontaktuj sie z support team'em po więcej informacji. Nie szukam przyczyn bo wszystko ze sprzętem jest ok jedyny problem lezy ze strony gry lub jej niewłaściwego zainstalowania albo po prostu z mojej nie wiedzy.
mój sprzęt: radeon 9550
athlon xp 2000+ ( 1,7GHz)
1 Gb DDR ram
Asrock k7nf2-raid
dwa dyski twarde WDC caviar 60 Gb i sygate 200 Gb
dodam ze gierka została kupiona w markecie i jest oryginalna
Wole zapytać na forum niż przeinstalowywać to w nieskończoność.:blush

Mati

  • Guest
dziwny komunikat
« Reply #1 on: 06 March 2007, 11:05:34 »
Nie wiem czy chodzi o Runtime Librery Error bo nie napisałeś, ale jeżeli tak to zrób to co jest napisane TU.

horacjuszz

  • Guest
dziwny komunikat
« Reply #2 on: 06 March 2007, 12:03:37 »
Witam tak chodzi o to. Lecz nim napisałem posta zrobiłem wszystkie czynności jakie znalazłem na forum:
zmiana DirectX
Verify integrity of game cache...
usuwałem pliki steam.dll
Steam\SteamApps\common\red orchestra\System\RedOrchestra.log ten plik nie posiada wpisu który podobno mógł coś powiedzieć
po użyciu  narzędzia diagnostycznego steam stwierdzono iż mam zmienić sterowniki karty graficznej co wykonałem tez nic to nie dało...
nie znalazłem na forum niczego co by pomogło kierowałem sie takimi postami jak tu
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=596&PHPSESSID=ea23fa8f29bf02ab508794c2772d7305

ego5000

  • Guest
dziwny komunikat
« Reply #3 on: 06 March 2007, 16:50:43 »
Jeżeli to Runtime libary error to u mnie wystarczyło usunąć plik RedOrchestra.ini Po włączeniu gry zostanie on wygenerowany na nowo z optymalnymi ustawieniami.