Author Topic: NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01  (Read 13392 times)

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« on: 14 March 2007, 20:28:58 »
Chcialem oficjalnie zakomunikowac ze w obecnej wersji moda: Armored Beasts 2.01 udalo mi sie zauwazyc 3 powazne bugi na mapach:
1.Muddy Tiger : Tygrysy na tej mapie zachowuja sie jak mausy w ogole nie do zabicia chociaz nie wiem jakbys sie staral ze stalina w zadek 30 pociskow:((
2.Black Day July : Tutaj natomiast niemieckie T34/76 nie do zdarcia czy to z tylu czy z boku
3.Berezowo MPC : tutaj rosyjskie malenstwo jest jak stalin:)) obojetnie czy tylu czy z boku nie ugryziesz go
Zdaje sobie sprawe ze tanki te nie byly uwzglednione w kodzie moda dlatego chcialem zakomunikowac aby szybciutko poprawic te frustrujace bledy w nowszym modzie bo szkoda aby nie grac na tych wypasionych mapach inaczej frustracja i piana na ustach:))))

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #1 on: 15 March 2007, 07:28:59 »
jest to znane, na mapach gdzie sa juz modyfikowane czolgi dla potrzeb mapy, te czolgi zachowywaly sie zle.

asn

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #2 on: 15 March 2007, 13:41:19 »
zachowywaly sie zle np bluzgaly i byly nie mile dla kierowcy...

Wawer

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #3 on: 15 March 2007, 23:44:56 »
...nie słuchały się mamy, wchodziły z brudnymi nogami do łóżka...

Yab_PL

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #4 on: 16 March 2007, 09:57:35 »
...nie óczyly sie, siedzialy na lawce przed blokiem pily piwo i jaraly blanty, nie chodzily na wyklady...

Infulat

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #5 on: 16 March 2007, 10:51:30 »
...bo to złe czołgi były...

Hadess

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #6 on: 16 March 2007, 12:27:17 »
...bardzo

krv[PL]

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #7 on: 16 March 2007, 12:38:20 »
be. :)

Tomciaz_PL

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #8 on: 16 March 2007, 13:13:00 »
A sąsiedzi skarżyli się, że te czołgi bardzo hałasują. Nieprzyzwoite zgrzytanie gąsienicami, czy strzelanie ślepymi nabojami. Wandale jedne. I zawsze po chodniku było widać że tędy przechodzili ( porozrzucane  i popękane betonowe płyty). Ale wydział prewencji IS-2 się nimi zajmie :).

Amizaur

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #9 on: 11 April 2007, 16:34:23 »
Te czołgi są niezmodowane (bo ich nie miałem w SDK) i nie są "kompatybilne" ze zmodowanymi czołgami. Co do Muddy Tigers to powstaje nowa wersja tej mapy z czołgami opartymi na modzie, wspołpracuje z autorem, nazywać się ma Narva. A od wersji 2.03 postarałem się żeby nawet niestandardowe czołgi mogły wchodzić w interakcje ze zmodowanymi, to znaczy jeśli czołg zmodowany strzela w niestandardowy lub na odwrót to zwykły kod gry jest wywoływany i trafienia są obliczane jak z zwykłym RO. Można by też wypuścić wersje tych map kompatybilne z AB bo mam na dysku zmodowane wersje tych czołgów, ale za bardzo wiem jak wprowadzić je na stałe do moda tak żeby automatycznie wymieniał je na mapach które je używają... Mod obejmuje standardowe czołgi a dodatkowe są w osobnych pakietach AB i mogą być wykorzystane do zrobienia poprawionej wersji mapy, korzystającej z nich (z tym że wypadałoby zapytać autora o zgode na postawienie takiej zmodyfikowanej mapy na serwerze jak mi się zdaje).

daj5zl

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #10 on: 11 April 2007, 18:13:47 »
no nareszcie jakas sensowna odpowiedz a nie jakies glupie posty zupelnie nie na temat typu ze sie zle czolgi zachowywaly, ze sa bee itp... dziwne ze jeszcze te posty nie zostaly usuniete...

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
NIEZNISZCZALNE czolgi w :ARMORED BEASTS 2.01
« Reply #11 on: 12 April 2007, 20:13:11 »
Dokladnie widac jak scena naszych obecnych ludzi odbiega od starych pokolen Pancerniakow z brygady Maczka:))))))))))