Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam klanu

<< < (3/6) > >>

Czeresniak:
OT2
Jeżeli krwi starcza ci tylko na 1 głowę to masz chłopie problem. A sygnaturki i tak nie zmienię :P

BartBear_[PL]:

--- Quote ---Czereśniak :
OT2
Jeżeli krwi starcza ci tylko na 1 głowę to masz chłopie problem. A sygnaturki i tak nie zmienię :P

--- End quote ---


WOW!! Ale mi dosrał ;p ... albo podświadomie sprawił mi komplement, bo litraż krwi u mnie standardowy :D
A to że nie zmienisz to było wiadome od początku (też bym nie zmienił :wink ), tylko po co sie tak od razu rzucać? :)

ciocia|Ola:
To ja powiem tak - ta dziewczyna z sygnaturki za jakiś czas wyląduje u lekarza z bólami pleców - weź no przywieś sobie jeden z drugim coś na klatce piersiowej! Miłego patrzenia :)

BartBear_[PL]:
OLAAAAAAAAA!! Co Cię sprowokowało do włączenia się w tą "szowinistyczną dyskusję" :O_o
Nie bój się i Twój czas szybko nadejdzie, wiesz kiedy...:love :wink
No a co do "ciężarów" na klatce piersiowej to trzeba mieć wyćwiczone mięśnie posturalne, Ty wiesz jakie, a ja tą panią mogę podszkolić :satisfied
Tak czy inaczej za "jakiś czas" tej pani bez pomocy chirurga plastycznego "ciężary" obniżą swoje położenie w porównaniu z wyjściowym, ale cóż wtedy pewnie Czereśniak wymieni na nowszy model...sygnaturkę znaczy się :D

Czeresniak:
Oj fajnie się giba więc zostaje, a przy okazji się nie ciskam...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version