Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam klanu

<< < (4/6) > >>

wujek|T3N54MC024W523:
ja myśle że ona za pare lat - jak juz sie porozciągają i zwiotczeją - bedzie dla wygody przerzucac cyce na plecy

a z czasem i na zimę, szalik w kąt, gdy możliwość owinięcia sobie szyi własnym cycem nadejdzie mila i przytulna

teraz jest wiosna i wszystkie cycki kwitną, szaleństwo aż miło patrzeć:P

Razor:
By the way...przypomniał mi się dowcip: co ma dwudziestolatka pomiędzy piersiami? Wisiorek. A siedemdziesięciolatka? Pępek :D

Alex:
serwery ro stoja puste wiec nadszedł chyba czas na powrót do cssa i doda. btw gra ktoś może w dod:s? te lamki z byłego ukf nie za bardzo garna się do tej gry, a samemu nie chce mi się grać. (wczoraj na jednym serwie ciocię|Olę nawet spotkalem :p).

ps. ciocia|Ola nie ma chyba jakis kompleksów?? Czereśniakowi z sygnaturki to troche za dużo silikonu napchali ale naturalne trójeczki byłyby w sam raz.

Guz:
Pograc to by pograli ale jakos kupowac to im sie nie chce ^^

Soltys:

--- Quote ---Alex :
serwery ro stoja puste wiec nadszedł chyba czas na powrót do cssa i doda. btw gra ktoś może w dod:s? te lamki z byłego ukf nie za bardzo garna się do tej gry, a samemu nie chce mi się grać. (wczoraj na jednym serwie ciocię|Olę nawet spotkalem :p).

ps. ciocia|Ola nie ma chyba jakis kompleksów?? Czereśniakowi z sygnaturki to troche za dużo silikonu napchali ale naturalne trójeczki byłyby w sam raz.

--- End quote ---


W DoD:S i CS:S ja pogrywam, ale nie wiem czy bedziesz chcial ze mna grac po potyczkach klanowych na forum :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version