Author Topic: RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA  (Read 3595 times)

Wittmann

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« on: 18 April 2007, 22:05:50 »
Siema czy ktoś  grał w obie gry czyli stara RED ORCHESTRE (mod na ut2004) i nową ,jeśli tak to czym sie róźnią pojazdy gdzie są lepsze czy warto zagrać w starą? może jakieś fotki czołgów dla porównania

YankeSmgn

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #1 on: 18 April 2007, 22:29:29 »
Nie warto :) Ja kiedys gralem, ale szczerze ? To nie pamietam czym sie rozni, bo malo gralem i bardzo dawno. Wiem ze ostfront 41-45 jest na pewno lepszy, a tam juz prawie nikt nie gra ( jak w ogole jeszcze ktos gra)

Wrona

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #2 on: 19 April 2007, 10:09:56 »
Spróbować możesz, ale czołgów nie oczekuj. Transporterem co najwyżej możesz pojeździć w modzie. Warto mimo wszystko zobaczyć jak to wtedy wyglądało i brzmiało - dźwięki są na przykład w modzie według mnie jakby takie "bardziej" Zorientujesz się też, że wiele mapek znasz z obecnej wersji gry.

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #3 on: 19 April 2007, 13:48:39 »
Wersja 3.3 moda na unreala byla moim skromnym zdaniem o wiele bardziej klimatyczna niz final.Mapy pancerne to byly prawdziwe mapy pancerne! a starcia czolgow byly bardziej realizmu:))Taqm naprawde czules ze jedziesz czolgiem a nie sportowym samochodem   a czy wogole  sa jakies serwy serwery dla tego modu jeszcze? dodam tylko ze specjalnie do tego modu zakupilem az dwie sztuki unreala aby moc zarzynac z bratem rownolegle to byly czasy:))

coralgol

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #4 on: 19 April 2007, 14:55:12 »
mod, niewazne ktora wersja, jest duzo gorszy jezeli chodzi o sterowanie piechurem. za to jest kilka fajnych mapek no i ztcp brak idiotycznych informacji o przejmowaniu flagi :)

Wittmann

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #5 on: 19 April 2007, 21:28:17 »
pytam bo szukam właśnie podobnej gry bo w ro gra za mało osób ,gra musi być FPS i z pojazdami pancernymi może forgotten hope? grał ktos fajne? w końcu to też tylko mod a słyszałem że dobry co o tym sądzicie ,a forgotten hope 2 już wyszedł?

Guz

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #6 on: 19 April 2007, 21:46:22 »
Forgotten Hope co tu duzo mowic mod do IMO jednego z najleposzych FPS'ow - BF'a 42. Oferuje sporo olbrzymia ilosc nowej broni, od polskiego morsa poprzez sten'a, FG-42 czy paiata a na takioch perelkach jak StG-44 z luneta konczac. Modzik rzadzi sie zasada 1 shoot - 1 kill. Z tym ze na wiekszosci map mamy do dyspozycji pojazdy i znow dlugo by wymieniac z ciekawszych to na pewno: sherman czy teciak z miotaczem plomieni, pancerniki oraz inne jednostki plywajace, me-262 czy polski PZL-11. Mapy sa rozsiane po calym globie i tak mozemy wziasc udzial w heroicznej obronie wyspy Wake, w krwawych walkach na plazach normandii, w probie odeparcia atakui na polske czy w ciezkich walkach na fronciewschodnim. Problemem jest tylko ilosc graczy z tego co mi wiadomo nie ma ich za duzo. Co do FH2 to nadal pozostaje nam czekac.

pastor44

  • Guest
RO OSTFRONT 41-45 a RED ORCHESTRA
« Reply #7 on: 20 April 2007, 07:34:59 »
Tylko niestety w FH ilość nie idzie w parze z jakością :/
 Ja jednak wolę RO z mutatorem AB.
Pozostaje mi jeszcze dokładnie przestestować RMF mod ale jak narazie RO rządzi