Author Topic: WITAM.  (Read 10954 times)

ubenfurer

  • Guest
WITAM.
« Reply #15 on: 01 May 2007, 05:22:30 »
no to panowie zakładajmy jakiś klan  :), ja sie pisze a źle nie gram :) pozdro

Mati

  • Guest
WITAM.
« Reply #16 on: 01 May 2007, 07:04:39 »
Guz, prawda. Źle się wyraziłem. A czy osoby te są mało widoczne ? Też prawda, ale być może do czasu. Do czasu gdy powstaną ligi na tych mutatorach. Hehehe... Czysto teoretyczne myślenie xD.

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #17 on: 01 May 2007, 10:22:53 »
Quote
ubenfurer :
no to panowie zakładajmy jakiś klan  :), ja sie pisze a źle nie gram :) pozdro


No i tak trzymać:D
Grunt to pozytywne podejście.

ubenfurer

  • Guest
WITAM.
« Reply #18 on: 02 May 2007, 13:13:29 »
hej , chciałem dzisiaj sobie pograć z ziomkami  na polskim serwerze DESTINY a tu lipa , server na hasło i wskoczyłem na jakiś inny :((

YankeSmgn

  • Guest
WITAM.
« Reply #19 on: 02 May 2007, 14:59:51 »
serwer DESTINY nie jest serwerem publicznym.

ubenfurer

  • Guest
WITAM.
« Reply #20 on: 02 May 2007, 15:31:47 »
a to wielka szkoda , chciałem sobie tylko pograć

AdikPL

  • Guest
WITAM.
« Reply #21 on: 02 May 2007, 15:49:44 »
a moze podasz  haselko, bo trzeba zobaczyc co potraficie , a moze sie czegos nauczymy nawzajem od siebie

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
WITAM.
« Reply #22 on: 02 May 2007, 16:48:29 »
Quote
AdikPL :
a moze podasz  haselko, bo trzeba zobaczyc co potraficie , a moze sie czegos nauczymy nawzajem od siebie

Z tego co rozumiem chcecie się dostać na serwer KLANOWY DESTINY (a nie publiczny), a jak sama nazwa wskazuje jest to serwer dla członków klanu - ustalają nowe taktyki, szlifują już wypracowane itd. - czyli prowadzą ciężki (?8)) trening przygotowawczy do rozgrywek z innymi klanami i ludzie spoza ich grona raczej tylko im by w tym przeszkadzali, że nie wspomnę o "wykradaniu" i "szpiegowaniu" taktyk dla wroga :p
PO TO jest ustalane hasło :)
Z tym że możliwe że tak jak na steamie klan DESTINY zgodzi się na swoisty "free weekend" na swoim serwerze i wtedy zdejmie hasło ze swojego serwera, albo ustali jakieś czasowe i np. poda tutaj na forum (w celu ograniczenie zagranicznego elementu :wink)... tak w ramach promocji klanu i RO szeroko pojętego :)
Zawsze to lepiej bo można by było zagrać jednocześnie z większą ilością klanowiczów...na pewno byłaby to ciekawsza rozgrywka niż z pojedynczymi DESTINY'owcami na publikach :yes

ubenfurer

  • Guest
WITAM.
« Reply #23 on: 02 May 2007, 18:27:45 »
najlepszy trening jest wtedy gdy walczysz z przeciwnikiem w polu :D ,
 do jednego teamu idzie cały clan DESTINY a reszta świata do drugiego teamu ,
 admin servera zapewne może przerzucać osoby ,
 wtedy gdy klan będzie miał trening to może zablokować server na hasło a na co dzień mógłby być odblokowany

zresztą to nie jest mój server , rzucam tylko propozycję , jeżeli nie są możliwe w/w opcje to trudno , pogra się na innych serverach ,
ale lepiej gra się z ziomalami niż z osobą która coś tam se pleni w innym języku :wink

pozdrawiam

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #24 on: 02 May 2007, 18:49:56 »
Może wytłumacze zasadę prywatnych serwerów. Są tańsze w wynajmie niz publiki i według umowy dlatego muszą być zahasłowane. Poza tym serwer dzielimy razem z zaprzyjaźnionym z nami klanem AC więc sprawa nie jest prosta.
Ale...
Freeweekend na DESTINY?
Pomysł jest niezły:D
Wydaje mi się że jednak lepszym jest zebranie ekipy 4 fun i umówienie sie z nami na spara. wtedy na pewno nie odmówimy:wink

ubenfurer

  • Guest
WITAM.
« Reply #25 on: 02 May 2007, 22:29:49 »
spoko , godziny wieczorne ja się pisze ,oczywiście jeżeli będę wolny w tym czasie,  podajcie jaki termin i możemy się umówić na spara :)
pozdrto

viatrova

  • Guest
WITAM.
« Reply #26 on: 02 May 2007, 23:22:56 »
Quote
BartBear_[PL] : że nie wspomnę o "wykradaniu" i "szpiegowaniu" taktyk dla wroga :p
PO TO jest ustalane hasło :)


1. hasla nie mozna umieszczac w formie ogolnodostepnej, (tak mi sie przynajmniej wydaje) - pozostaje oczywiscie pm, gg...
2. podpatrzenie taktyki (o ile ci sie uda) a jej pozniejsze zastosowanie to dwa swiaty ;)
3. robcie ten klan - destiny w wiekszosci tez powstalo z graczy ffa i radzi sobie naprawde niezle, niewspominajac o satysfakcji jaka czerpia zapewne obecnie z meczy w cb i roladzie. Ewentualnie do kogoś dołączcie. Obecnie z polskich zespolow (po rozwiazaniu dywizji ro w enclave, ukf, voodoo, i 3c) macie do wyboru ac, destiny, 1st cav, coh (zwane chyba 2nd obecnie ;) ) pzdr.

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #27 on: 02 May 2007, 23:43:58 »
Quote
viatrova :
robcie ten klan - destiny w wiekszosci tez powstalo z graczy ffa i radzi sobie naprawde niezle, niewspominajac o satysfakcji jaka czerpia zapewne obecnie z meczy w cb i roladzie.

To nieźle mi sie podoba:D.  
To prawda, do nikogo nie dołączaliśmy, wystarczył temat na forum, aktywność naszych liderów i jakoś się zebraliśmy.
Jak już gdzieś pisałem scena jest mała i przydałby sie jeszcze jeden, dwa klany.
Nam kiedyś pomogli, więc i my w razie czego pomożemy.
Jak ktoś chce grac klanowo, to musi wykazać trochę inwencji, nikt nikomu na tacy nie poda gotowej recepty na klan.:p

A gra klanowa... co tu dużo mówić, nawet przegrane z kretesem mecze dają więcej satysfakcji niż jakieś tam pykanie na ffa. Fakt,  czasem na polskich serwerach zdarza się niezłe granie ale...niestety coraz rzadziej. Kiedyś, gdy jeszcze istaniało enclave, UkF a polskie serwery były pełne graczy, zdarzały się naprawdę emocjonujące rozgrywki. Teraz czasem zbierze się ekipa do grania ale ogólnie poziom według mnie jest dużo niższy.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
WITAM.
« Reply #28 on: 03 May 2007, 10:59:08 »
Quote
Wawer :
[...] a polskie serwery były pełne graczy, zdarzały się naprawdę emocjonujące rozgrywki. Teraz czasem zbierze się ekipa do grania ale ogólnie poziom według mnie jest dużo niższy.


WAWER niewdzięczniku a wczorajsze Factory to niby co?:|
Byli też tam klanowicze ale i inni - uważasz że było aż tak dennie?:con

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #29 on: 03 May 2007, 12:39:03 »
Nie mówię o takiej rozgrywce. Wczoraj było całkiem fajnie. No i zebrała się niezła ekipa:D Same znane twarze he he.