Author Topic: WITAM.  (Read 10898 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
WITAM.
« Reply #30 on: 03 May 2007, 12:44:28 »
Quote
Wawer :
Nie mówię o takiej rozgrywce. Wczoraj było całkiem fajnie. No i zebrała się niezła ekipa:D Same znane twarze he he.


No to OK :)
... znane i utajone - to jest kolejny "wieczny konkurs" na temat pod jaką ksywką występuje w dniu dzisiejszym _KaszpiR_ :wink

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #31 on: 03 May 2007, 12:47:40 »
Heh, wystarczy że coś powie przez mikrofon. Tego głosu nikt nie podrobi;P

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
WITAM.
« Reply #32 on: 03 May 2007, 12:51:06 »
Quote
Wawer :
Heh, wystarczy że coś powie przez mikrofon. Tego głosu nikt nie podrobi;P

no to do konkursu dochodzą jeszcze Trawa i Goral, z tym że z reguły mają " " za nicka teraz ;)
...kiedyś była gra gdzie wszyscy tak mieli, nawet ja na jakąś rozgrywkę sobie tak przydzieliłem - to była drużyna cieni :)

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #33 on: 03 May 2007, 12:57:01 »
My kiedyś tak graliśmy sparing z AC - pozmienialiśmy sobie nicki. Większego zamieszania to je jeszcze nie widziałem ale było wesoło:D
Ja czasem robię numery moim chłopakom z ekipy. Wchodzę pod innym nickiem na serwer i pisze do nich głupoty. Ale oni są tak zapamiętali w grze, ze nie dają się sprowokować:p

Yab_PL

  • Guest
WITAM.
« Reply #34 on: 03 May 2007, 17:47:54 »
Quote
Wawer :
My kiedyś tak graliśmy sparing z AC - pozmienialiśmy sobie nicki. Większego zamieszania to je jeszcze nie widziałem ale było wesoło:D
Ja czasem robię numery moim chłopakom z ekipy. Wchodzę pod innym nickiem na serwer i pisze do nich głupoty. Ale oni są tak zapamiętali w grze, ze nie dają się sprowokować:p

kiedy to bylo, ja sobie nie przypominam? Btw. czasami tez wchodze pod innym nickiem i nawet o tym nie wiecie :-P

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
WITAM.
« Reply #35 on: 03 May 2007, 17:55:23 »
w logach serwera jest all ;D

Wawer

  • Guest
WITAM.
« Reply #36 on: 03 May 2007, 19:10:57 »
Quote
Yab_PL :
kiedy to bylo, ja sobie nie przypominam? Btw. czasami tez wchodze pod innym nickiem i nawet o tym nie wiecie :-P


Ty w ogóle rzadko grasz, ja też nie przypominam sobie żebym Ciebie prowokował:p