Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam klanu :>

<< < (3/6) > >>

MajesticO:
Cold Metal Warriors szuka graczy głównym wymaganiem jest znajomosc angielskiego oraz umiec zachowywac sie przyzwoicie wiecej na http://www.coldmetalwarriors.co.uk/ .Mamy server 16 slotow oraz TS server

Yab_PL:
ja tez popre Wawera - zalozcie swoj klan. Napewno bardziej odswiadcznei klanowicze (np. my :D ) wam pomoga, zwlaszcza jesli chodzi o gameplay

cichy.:
Ja jestem za nowym klanem ! szczególnie, za posadą snajpera ;D
Dajecie znać i jaazda.

Swoją specyfikację przedstawię jasno:
- grałem we wszystkie możliwe FPS'y na PC
- miałem clan w CoD'a ( biegało się z karem oj biegało)
- w operation flashpoint również clan zaliczyłem ( jako pilot)
- zasady współpracy są mi doskonale znane
- kocham klimatyczne granie ( kiedy możesz polegać na innych to gra staje się o wiele lepsza! )

Czekam na clan!

Desperat:
No to kurna weźta się chopy  do roboty i stwóżta se nowego klana  ,  co wam szkodzi zaryzykować... no chyba , ze sie chce sie wam dupska ruszyć i wolicie sobie poczekać ...

BartBear_[PL]:
Oj desperat19 już tak podskakujesz :wink(nie mam na myśli chodzenia po teksturach) a jakiś miech temu to sam się tu ogłaszałeś i co...Założyłeś jakieś Dezperadoso? Nieee poszedłeś po najmniejszej linii oporu a że akurat trafiłeś w odpowiedni czas i miejsce to jesteś klanowiczem... :p
"Weźta jak takieś mondre i dołonczta do nich i se stwórzta"8)
Ale prawda jest taka że jak widać nikt WAS nie chce z ogłoszenia (tutaj) a "sie nie chce wam dupska ruszyć" i popytać na klanowych stronach, więc pozostaje założenie własnego klanu...z tym że jest to trudniejsze od odwiedzania z zapytaniem stron niedoszłej "konkurencji", tak więc widzę to w czarnych kolorach, no ale może ktoś (chociażby z losowania :O_o) podejmie ten sztandar?:)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version