Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam klanu :>

<< < (5/6) > >>

BartBear_[PL]:
@desperat19
Dla Twojej wiadomości "ujęła mnie Twoja historia" :yes:yes
Przyznam że nie pamiętam byłych Twoich tagów, szczerze nie pamiętam w ogóle gostka pt. "desperat" nie prowadzę logów rozgrywek, a za bardzo w moje oczy widać się nie rzucałeś (się albo granatami :p) albo graliśmy nie w tym samym miejscu/czasie :)
Zacząłem kojarzyć Ciebie dopiero od sprawy tych nieszczęsnych (zmazanych już) screenów :blush
a właśnie moja pomoc nadal aktualna, o ile jeszcze potrzebna :)
a tak do tematu to kolejny koleś szuka klanu - tym razem konkretnie do Was chce
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=8461#8461
-widać ma doświadczenia klanowe z innych gier - to już coś i jak będziecie twardzi na :no to może trafi do tych tutaj ludzi i będzie coś nowego :)
a tak ogólnie to większość tutaj co piszę to z "wink", tyle że za dużo by tych emot było - więc "no offense to anybody" :)

Desperat:
Już gra z nami, wycina i cacy.

BartBear_[PL]:
no i trudno "nie będzie kabaretu - będzie chór" - czy jakoś tak Anioł mówił w Alternatywach 4
nie będzie nowego klanu, będą dobre single :D
zawsze zostaje publiczny TS i wtedy można nawet nawalić "tagowcom"
a no i wczoraj zluzowaliście trochę INEA'e bo sie "postrzelać" z DESTINY chcieliście - od razu skończyło się kamperstwo :yes
:p:p:p:p

Yab_PL:

--- Quote ---BartBear_[PL] :
no i trudno "nie będzie kabaretu - będzie chór" - czy jakoś tak Anioł mówił w Alternatywach 4
nie będzie nowego klanu, będą dobre single :D
zawsze zostaje publiczny TS i wtedy można nawet nawalić "tagowcom"
a no i wczoraj zluzowaliście trochę INEA'e bo sie "postrzelać" z DESTINY chcieliście - od razu skończyło się kamperstwo :yes
:p:p:p:p

--- End quote ---

chyba o nas nie mowisz?? Niemcami pierwsza rundke chyba w niecale 5 minut 'pyknelismy'

BartBear_[PL]:

--- Quote ---Yab_PL :

chyba o nas nie mowisz?? Niemcami pierwsza rundke chyba w niecale 5 minut 'pyknelismy'

--- End quote ---


Oj no "uderz w stół"... przecież piszę z przymrużeniem oka:wink nie bierzcie aż tak WSZYSTKIEGO do siebie - nie pamiętam kto się bronił np. na kaukazie, ja w każdym razie atakowałem...może z AC, może z Destiny... w każdym razie przez "ruskich" na drogę na Moździerze został wykonany typowy kombos ćwiczony klanowo czyli "nade spam" i jeden wyuczony na odpowiedniej pozycji MG - dla mnie to kampa taka jak każda inna; tym bardziej na "samotnych" niewyćwiczonych w takim podejściu do gry ludków (dlatego lubię grać na nowych mapkach - tam aż tak nie powiela się schematów atak/obrona, tylko więcej koncentracji, reakcji i podejmowania decyzji - mniej zaprogramowanych działań). Osobiście parokrotnie udawało mi się poprzedzierać, ale to "zwalam" na długi raczej mój czas grania w RO i "nie takie akcje się widziało"8), ale sam nie zdobędę punktu, bo inni już nie przechodzili, a w końcu obrona się orientowała że mają jakiegoś atakującego na punkcie i wysyłała 2 żołdaków (4 granaty)pod osłoną ogniową...Nie muszę tutaj chyba pisać jak to się kończy dla pojedynczego gracza :D. Po wyjściu klanowiczów zaczęło przypominać to "normalną" walkę na bliski dystans a granaty latały sporadycznie i nie siały aż takiego spustoszenia :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version