Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam klanu :>

<< < (6/6)

Yab_PL:

--- Quote ---BartBear_[PL] :

--- Quote ---Yab_PL :

chyba o nas nie mowisz?? Niemcami pierwsza rundke chyba w niecale 5 minut 'pyknelismy'

--- End quote ---


Oj no "uderz w stół"... przecież piszę z przymrużeniem oka:wink nie bierzcie aż tak WSZYSTKIEGO do siebie - nie pamiętam kto się bronił np. na kaukazie, ja w każdym razie atakowałem...może z AC, może z Destiny... w każdym razie przez "ruskich" na drogę na Moździerze został wykonany typowy kombos ćwiczony klanowo czyli "nade spam" i jeden wyuczony na odpowiedniej pozycji MG - dla mnie to kampa taka jak każda inna; tym bardziej na "samotnych" niewyćwiczonych w takim podejściu do gry ludków (dlatego lubię grać na nowych mapkach - tam aż tak nie powiela się schematów atak/obrona, tylko więcej koncentracji, reakcji i podejmowania decyzji - mniej zaprogramowanych działań). Osobiście parokrotnie udawało mi się poprzedzierać, ale to "zwalam" na długi raczej mój czas grania w RO i "nie takie akcje się widziało"8), ale sam nie zdobędę punktu, bo inni już nie przechodzili, a w końcu obrona się orientowała że mają jakiegoś atakującego na punkcie i wysyłała 2 żołdaków (4 granaty)pod osłoną ogniową...Nie muszę tutaj chyba pisać jak to się kończy dla pojedynczego gracza :D. Po wyjściu klanowiczów zaczęło przypominać to "normalną" walkę na bliski dystans a granaty latały sporadycznie i nie siały aż takiego spustoszenia :)

--- End quote ---

no to sie troche roznimy. Ja wole sytuacje takie ze 'ty wiesz, ze on wie ze ty wiesz' i caly trik polega na tym ze wiedzac gdzie jest/bedzie mg postarc sie zeby ciebie nie zdjal lub tez gdy wiesz ze ktos zagra schematycznie, wiesz jaki to jest schemat i ze dobrze zrobiony odniesie sukces, wymyslic cos nowego co zaskoczy przeciwnika w jego schematycznosci (lub jak kto woli taktyce). To moze byc nowe miejsce ostrzalu, wydluzenie drogi dojscia na pozycje, tak zeby bylo bezpieczniej, przeprowadzenie ataku z innej strony/na inna flage, ale tez granat dymny rzucony 'ofensywnie'

Alex:
No BartBear_[PL] życzę Ci powodzenia i duuużo szczęścia na meczach klanowych. Po pierwszym meczu z dobrą drużyną przekonasz się jak bardzo się myliłeś na temat "taktyk"

BartBear_[PL]:
hehe trudno byłoby to nazwać "meczem klanowym", niemniej jednak jak opisałem sytuację sam punktów przejmować nie byłem w stanie :blush
a na serwery klanowe wstępu nie mam, więc mnie nie przestraszyłeś Alex :)
...i podtrzymuję swoje zdanie na temat "świeżości" map nowych - skoro RO to "najbardziej realna gra" na temat IIWŚ to jakoś nie widzę tego rzucania granatami itd.
Obie drużyny powinny się wzajemnie zaskakiwać a nie jak to było na jednej mapce że MG kosił na lewo przysłowiowy metr od respa na środku skomasowało się  3/4 drużyny ze snajperem a po prawej stronie waliła arta ;/
swoją drogą to był tutaj kiedyś taki pomysł na który się bardzo pisałem ale jak zwykle nic z tego nie wyszło:
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=6688#6688

szpara16:
W takim razie ja bym chcial dolaczyc do waszego clanu jak cos to dajcie znac!!!!

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version