Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Szukam klanu :>

<< < (2/6) > >>

DemoniX:
ja też mile sie do czegoś nowego doczepię ;)
-posiadam TS i Vent
-współpraca i drużynowe zwycięstwo, nie własne punkty
-doświadczenie grania w klanach : aktualnie latam w wirtualnym dywizjonie (ił-2) od jakichś 4-5 miesięcy.
-gram po różnych stronach, specjalizacja w zależności od mapy, ale najczęściej jest to u Osi Kar98 lub Mp44, rzadziej snajpka, u aliantów to prawie tylko Mosin, rzadziej snajpka.
-sprzęt sprawny, napewno sie nie popsuje ;)
-połaczenie internetowe- 512kb/s... czasem scina.
-dni w których mogę trochę dłużej pograć to piątek,sobota,niedziela.
-kiedy jeszcze nie miałem RO, grałem w CoD2, Battlefield 1942
-UWAGA... teraz najgorsze... wyjadacze, moderatorzy i Ci inni co strzelają w kolanka NIE PATRZCIE.... mam 15 lat - fakt ale prosiłbym z ich strony o jakąś powagę jeśli odważyli się to przeczytać !

Numer GG: 6454281

Wawer:
No to jest Was już czterech. Załóżcie nowy klan. To nie takie trudne. . Macie swoje gg więc skorzystajcie.W razie czego, znajdzie się pomocna dłoń:D

DemoniX, z tym graniem od piątku do soboty może być problem bo większość gra klanówki w tygodniu po 20 a w weekend się bawi:p

Bathin:

--- Quote ---DemoniX :mam 15 lat -
--- End quote ---

A gra jest od 16-lat, może za rok załapiesz się do jakiegoś klanu.

Desperat:
Nie chcę Robić plotek aaaale z tego co mi wiadomo 2nd.A.D  szuka graczy ....

Eric:
Zgadzam się całkowicie z Wawrem, założenie klanu nie jest wcale takie trudne. Jest już was czterech szukających klanu, przydał by się piąty z jakąś własną inicjatywą, kto by to rozkręcił. No cóż...czekamy czekamy Wawer :D Jeszcze jeden i może założą własny klan ;)

Do DemoniXa, słowa Bathina są prawdziwe bo wiele klanów ustawia poprzeczkę wieku powyżej 16 lat, jednak nie powinieneś brać tego śmiertelnie poważnie. Ważniejsze jest to jaki jesteś, jak sie angażujesz i czy potrafisz się zachować. W AC od dłuższego czasu mamy gracza w twoim wieku i do tej pory nas nie zawiódł.

Desperat, straszna z ciebie plotkara :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version